Gaz odasında insanları cayır cayır yaktılar?

Ya bir belgesel izledim dünde sormuştum bu soruyu sinirlerim bozuldu. Almanlar içinde çocuklarında olduğu bir sürü insanı gaz odasına sokup zehirledikten sonra, fırına sokup cesetleri yakıyorlarmış, bazıları tam ölmezse diri diri fırına attıklarını söylüyorlar. Çocuklara insan bunu nasıl yapar. Günümüzde de korkunç şeyler oluyor ve biz buna seyirci kalıyoruz belkide ama aklımdan bir adamın anıları gitmiyor. Karısını ve çocuklarını gaz odasından fırına taşıyıp yakmak zorunda kalmış.

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

• Yahu onu geç. hitler zamanında savaş esirleri üzerinde yapılan denemeler ameliyatları duysan kafayı yersin. Ben ilk duyduğumda nasıl ya? dedim. Aklım almadı.

En korkuncu da çocuk esirlerin sırt derilerini narkoz vermeden yuzup iki çocuğu sırtından birbirine dikmeleri. İşkence yöntemi denemeleri yapmışlar. Amaç:savaşta birini konuşturmaları gerekse ne kadar vakte kadar bilinci yerinde olur. Ne zaman aklını kaybeder diye.. İlaçların denenmesinde de hep esir çocuklar kullanılmış. Sadece yahudiler değil tüm batı toplumunun koekulu rüyasıydı hitlerin almanyası

1|2
    0|1
    • Bunu duydum. Sonra anneleri esther ya da stella sanırım tam hatırlayamadım, çocukları acı çekmesin diye morfinle öldürüyor.

• Yapanda Dr. Mengele.

• Evet.. neydi o sapik doktorun adı.. medyedev mi ne öyle bir şey.. Kadınları ve erkekleri canlı canlı ikiye bölmesi , cinsel organlarını canlı canlı kesmesi koparması, kadınların göğüslerini aynı şekilde canlı canlı kesmesi, ikizlere yaptığı akıl almaz işkenceler.. testere filminin daha canice hali.. İşin acı yanı da, bu akıl almaz canilikteki deneyleri, " tıbbi araştırma " ve ikizligin esrarını anlamaya çalışma merakı gibi basit deyimlerle anlatan belgeseller olması.. sanki tıbbi bir deha gibi tanıtılması. Ama o adam gerçek bir psikopati.. mekanı en derin cehennem çukuru olsun inşaallah. O adamın elinde acılar içinde kıvranan insanları düşünemiyorum bile.. canlı canlı cinsel organ kesmek , yine canlı canlı insanları ikiye bölmek ne demektir?

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanoğlu , vicdan sınavında sınıfta kaldı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ya dun de soyledim sinirini bozup durmasana kardeşim bunlarla

0|1
    0|0
  • Felaket bisey bu ne demek karisini cocuklarini tasimak zorunda kalmis. Bu cok agirdi cok

0|1
    0|0
    • Fırına taşımış ve onların yanıp tamamen kül olmasını izlemek zorunda kalmış, sonra diğer cesetleri de taşımak zorunda kalmış... Almanlar tüm savaş boyunca chelmno da toplamda 400.000 kişiyi gaz arabalarında egzoz gazıyla öldürüp cesetleri yaktılar. bu sayı bir kitle imha merkezi olan auschwitz de 1.5 milyonu buldu. 1.5 milyon kişiyi gazla öldürdüler ve yaktılar. Auschwitz de ki yarım milyon kişi ise çalıştırılarak öldürüldü. Yahudi soykırımda 6 milyon kişi öldü. Buna bağlı olarak bu sayının sadece 1/3 ü auschwitz de öldü.

• O bahsettiğin insanlar yahudi toplumu ve herşey bıgünlere gelmemiz için yapılmıştı zamanında. Sen eskiye fazla takılma bence şu an şu dakika israil aynı boku yapıyo. Üzülmek istiyosan bugünümüze ve yarınımıza üzül bence.

0|1
    0|1
    • Saçmalıyorsun bencilce bir tutum. Bugün nasıl israilin yaptıklarını iğrenç buluyorsam aynen geçmişte olanlarıda yanlış ve iğrenç buluyorum.

• Benim annemde almanyada öğrenmiş ama böyle düşünmüyor. İki tip insan vardır iyi ve kötü gerisi yalan ve bütün yahudiler de kötü değil.

• Ben burdakilerin fikrini temsil etmiyorum zaten. Bu benim kendi fikrim ve değişmez.

• Çizgili pijamali çocuk izle :) tam senin söylediğin konuyla alakali

0|1
    0|1
  • Yağlarından sabun yapmışlar vs dehşet dimi?

0|1
    0|0
  • Öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz 😄

0|0
    0|1
    • Bana hitlerin bu lafı söylediğini kanıtlasana.

• Aynen öyle işte. İyi yahudiler de var kötü yahudilerde. İyi müslümanlarda var iyi olmayanlarda açık ve net

• Tabi canım, iyisi de var kötüsü de belli mi oljsjshaha

• Yahudiler. Öldüklerinden emin olsalar bile yaktılar.

0|0
    0|0
  • türkiye de dersimdeki zaza halkıı dağlar a kaçınca zehirli gaz atarak öldürdü ne farkı var?

0|0
    1|0
    • Laaan yalaniniza bir tek kendiniz inaniyorsunuz.
      Tespit yok delil yok, mideden salla oh ne aka!!!

• Sabiha Gökçen in görevi başarı ile tamamladim diyerek İsmet in elini optugu Kamal ın da orada olduğu fotoyu ararsaniz bulursunuz...

• siz önce kendi ayıplarınıza bakın sonra elin almanını eleştirin barbarlar

• National Geograpy'de mi gördün bunları? bende ona benzer bişey izlemiştimde hemen kapattım sonra.

0|0
    0|0
    • Sen dehşet dolu nazi defterlerini izlemişsin ben shoah ı izledim bu daha korkunç... Hepsi birebir tanık

• Orasını bilemiyorumda, gerçekten iğrenç.

• Yeni nesilim kültürsüzü ayrı kültürlüsü ayrı manyak yemin ederim ya

0|0
    2|1
    • Neden manyağım?

• Ablacim olayı biraz farklı algilamissin sanırım. Manyaklikla açılmamış bu soru.. İnsanın, vahşetle karşılaşınca, eskiden yaşanmış bile olsa, dayanamayıp, bu vahşeti insan vicdanına dokunacak şekilde paylaşma gereği duymuş. lütfen yanlış anlayıp bu genç arkadaşımızı manyaklikla itham etmeyelim.. Hata ederiz.

• bu konuda ellinci sorusu kardeş korktuysa korktu silkelenip kendisine gelsin

• bir ara çok iğrenç şeyleri araştırmıştım meraktan yani devamı gelsi hep.
    neyse sonra desim ki (inançsız ben) ya şu halimize bin şükür neler dönüyormuş meğer demiştim

evet bu anlattığında çok kötü ama o gördüklerim yanında çokta etki bırakmıyor

0|1
    0|0
  • Bırak bu yahudi siyonist hikayelerini de biraz kendi tarihini araştır.
    Stalin denilen yahudi dölu bir gecede milyonlarca türkü Sibirya ya sürüp yüzbinlercesini gazla zehirliyor vagonlarda...
    Bunu biliyor musun Peki?

0|0
    0|0
    • Evet. Ama kesin kanıt yok gaz odasıyla ilgili.

• Konu burada türk ya da yahudilik değil.. Olay işkence ve katliam. o yüzden boşuna birbirinize kiziyorsunuz. Aynı tarafta olduğunuz halde.. Stalin de bir kopekti , aynı hitler gibi. Köpeğe bile hakarettir hatta. Tarih soykırım ve her turlu canilikle dolu. Kibrista da rumlar , turk kadınlarının göğüs uçlarını makasla kesiyorlardi bagirta bagirta.. Önce tecavuz edip.. en son da öldürüyorlardı.. En yakın tarih.. Sierra lone de yaşananları unuttuk mu? sokaklardaki insan cesedi yığınlarını.. iki kabile birbirini katletti en csnavarca şekillerde , onbinler öldü.. Ha Stalin, ha hitler.. ha mayalar ha firavunlar.. Psikopatik ve toplu işkence ve soykırımları her yerde yaşandı.. ermeniler türkleri katletti.. sırplar boşnakları , Şiiler sunnileri , şimdi de budistler muslumanlari.. Katliam her yerde. Neyin kafasindasiniz da birbirinizden çıkarıyorsunuz ofkenizi , anlamış değilim..

• Barraquda,
      Önce bir sakin ol.
      Sonra da yaşına uygun bir eda ile oku mesajlarimi. Ben karşımdakine kin kusmadim.
      Birşeyin kafasında da değilim.
      Tek dediğim, RESMİ YALANLARDAN SIYRIL BİR DE BÖYLE BAK OLAYA.. dedigim bu.
      Gerçek Almanların Yahudileri yakip yakmamasi değil. Gerçek, ORTADOĞUYA YAHUDİLERI TOPLAMA ÇABASI VE BUNUN İÇİN DE ORADA BURADA ISKENCE VB İLE YAHUDILERI ÜRKÜTÜP FILISTINE SÜRMEK... dedigim bu benim.
      Değilse senin leşin benim kahramanım sığligi değil. ..

• Çok kötü😒

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu dunyada eziyetle abud edilecek iki millet vardir.
    1. Yahudi olan İsrailogullari.
    2. Kurtler.
    (Bu gorusum de kaldirilacak mi bakalim, pkk sempatizanlari tarafindan)

1|0
    1|1
    • Aynen katılıyorum ;)

• @Chiqa
      Desteginiz icin tesekkurler. Ama ben mimliyim, siz de mimlenmeyin. Cunku kurt veya pkk dedigimde gorusum aninda kaldiriliyor.

• Ben iki türk yahudiyle konuştum gayet Atatürkçüler. Atatürkçü kürtlerde var yok mu? Irkçılık yapar sadece has türk arıyorum dersen kusura bakma seninde ne olduğun belli değil. Açık ve net.

• 20 yüzyıldaki totaliter iğrenç avrupanın yüzüydü o...

0|1
    0|0
  • İŞTE o kadar bencil bir insanızki biriside çıkıp diyorki en iyi ülke ALMANYA
    kim ne derse desin en iyi ülke TÜRKİYE acısıyla tatlısıyla.

0|0
    1|0
  • Naziler insan degil zaten

0|1
    0|0
  • izle; piyanist ve schindlerin listesi

0|1
    0|0
  • Madem yakcan komple yak bir tane birakma mk

0|0
    0|0
  • Shindlerin Listesi diye bir film var tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Buda bı yahudi oyunu dunya ustundekı yahudılerı vaadedilmiş topraklara surmenın tek yolu onlara bır musibet göndermektı bunu da hitler sayesınde yaptılar. şu an dunya bankası yahudılerın elınde dikkatınıze

0|0
    0|0
    • Aynı olayı yahudi olan Stalin de yapıyor Rusya'da. Amaç Yahudi nüfusunu Ortadoğu'ya aktarmak... Çünkü gitmek istemiyorlar...

• Çok iyi bı tespit @KeklikPalazı

• Komünist dönem boyunca 500 küsur tane üst düzey SSCB yöneticisinin 485 tanesinin Yahudi olduğunu okumuştum bir yerde.
      Stalin Gürcistan daki Yahudilerden.
      Putin de Gürcü...
      Bizimki de...

• Yahudileri yakıp sabun yaptılar.

0|0
    0|0
  • Almanlar genelde yahudileri yakarmis diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Yahudilere yapmişlar bu gunun israili işte

0|0
    0|0
    • Yoo. Ben israilin yaptıklarını onaylamayan iki türk yahudi de gördüm. Hepsi aynı değil.

• Yakılan bedenlerden çıkan yağ ile de sabun yapılıyormuş

0|0
    0|0
  • Yanlışın var gaz odasını yok direk yakıyorlar odalarda..

0|0
    0|0
  • Demir kutulara konulup ağzi kaynakla kapatılan bebeklere ne demeli?

0|0
    0|0
  • Ama kardiyoloji de en çok o yıllarda gelişti...

0|0
    0|0
  • O çocukların bugünkü israil'i yöneteceklerini bilseydi, senin dedende yakardı

0|0
    0|0
    • Türkiyede yaşayan iyi yahudilerde var genelleme yapamazsın

Yükleniyor...