Müzisyenim, yaklaşık 2 albümlük şarkım var?

Merhabalar. Ben 18 yaşında bir müzisyenim, yaklaşık 10 yıldır müzikle uğraşıyorum. Profesyonellik alanım gitar fakat bateri, piyano, bass gitar da çalıyorum. Gitar çalarken söylüyorum, sesime de güveniyorum, şu güne kadar tek tük beğenmeyene rastladım kendi sesimi sevmesem de. Dediğim gibi, yorumlardan dolayı güveniyorum. Benim yaklaşık 2 albümlük parçam var. Hepsinin söz ve müziği benim. Elime para geçtiğinde noterde tastikleteceğim. Fakat hala keşfedilmeyi bekliyorum. Sizce ne yapmalıyım? Youtube' a yükleyemiyorum şarkılarımı, çünkü çalınmasını istemiyorum, fakat ismimi duyurmak istiyorum yavaştan. Ses eğitimim yok fakat detone olmam pek.

Bunun için birilerine ulaşmam, birinin elimden tutması gerekir mi? Gerekirse kimden yardım almalıyım? Hangi yolu izlemeliyim?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• youtube a yüklesen kim neden çalsın senin şarkını? keşfedilmek için neden demo kayıp youtubea koyarlar hiç duymadınmı? sen bu zekayla şarkı yapma bence :) şarkısını çalacaklarmış hep büyük müzisyenler işlerini internete koydu sen kimsinde senin şarkını çalacaklar

0|0
    0|0
    • İstersen aşağılamanı kendi zekana sakla, ben de burada soruma doğru düzgün bir cevap alayım. Şimdiye kadar dinleyen herkes; sakın çaldırma yorumunu yaptı. Ben de önlemimi almak istedim. Boşuna konuşmuyorum, 10 yıldır müziğin içerisindeyim.

Erkekler Ne Diyor 1

• bir site var un kapanının oluşturduğu oraya videoyu yüklüyorsun ordan izleyip seçiyorlar dene haberlerde görmüştüm

0|0
    0|0
    • Ismi nedir sitenin zahmet olmazsa alabilir miyim?

• hocam senin için girdim buldum hakkında hayırlısı

unkapanidijital. com

• Canı gönülden teşekkür ediyorum

Yükleniyor...