Erkekler neden kitap okumayı sevmez?

Çevremde kime sorsam çoğunluğun kitapla alakası yok. Sizce neden kitap okumayı seven erkek sayısı çok çok az?

0|0
26|70

En İyi Erkek Görüşü

• ülkemiiz öğrenmeye açık bir millet değil , artık teknolojinin her şey kolaylaştırdığı ülkemizde insanlar atık bir şeyleri öğrenme gereksimileri bile gerek duymuyor eskiden bir vapurda trende kösede kitap okuyan kimseler artık telefonlara sarılırıp vakit öldürmektedirler her sabaha gazetenin en önce arka sayfasından başlanan ülkemizde artık sorunun ne derece vahim olduğunun farkındasınızdır , okuyun elinize ne geçerse bir gazete bir yazı küçük bir satır bile size kazançtır..

2|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 69

• Ama neden az şöyle söyleleyeyim
    Okumak bazı erkeklere göre zaman kaybı...
    Açar film izlerim diye düşünür ama herkesi etkileyecek bir kitap o rafta vardır kitabı sevdirecek okumasına neden olacak sadece erkekler biraz üşengeç ve gereksiz bulur.
    Çok şükür ben o raftan bir tane buldum ve okumama neden oldu :)
    İnş herkes okur. Ve o kitapların içine düşebilir

0|0
    0|0
  • aynen 30 erkek arkadaşımdan sadece 3 tanesi okuyordur onlarda tek tük
    +kanka ne yapıyorsun?
    -kitap okuyorum sen
    +oglum bırak şu entel ayakları kız yok havayı kime atıyorsun :D
    -kanka ne havası
    +lan benim ben kız degilim
    gibi süre gelen bir arkadaşımla konuşmam :D

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum ya

1|0
    0|0
  • Valla şu an bas ucumda 6 kitap var hepsini azar azar okyorum baslayip hemen bitirmekten korkuyorum... kitaba baslamamin sebebi yanlizlik.. hic bende kitap okuyan adamlari seveni gormedim...

1|0
    0|0
  • Kitap okuyan erkek:
    En çok kitapçılarda vakit geçirmeyi seven erkektir. Benim bu. Lakin yazılanlara bakılınca sanki insanüstü bir şey yapıyormuşum gibi hissettim. l*n çok normal değil mi bu? Hani hepinizin hobisi kitap okumaktı adiler.

+ Boş zamanlarını kitap okumaktan ziyade kitap okumak için kendine ayrıca vakit ayıran erkektir.

1|0
    1|0
  • bilgiye dayalı olmayanları niye okuyayım. roman türü sulu aşk grinin elli tonu kaşarımsı bu tip kitaplarla işim olmaz.

erkekler neden kitap okumazdan ziyade kızlar nedn boş kitaplar okur. mesela bir ilimle ilgili ne bileyim en basiti pc öğrenmeyle ilgili kitaplar okumaz veya interntten öğrenmez. geçenlerde kız resim atacak yerde pcyi atmış siteye :)

0|0
    0|0
  • Ben severim.

0|0
    0|0
  • Her kitap insanin hayatinda yeni bir pencere acar kitaplar iyidir...

1|0
    0|0
  • Çünkü yeteri kadar kitap basılmıyor. Sizin okumaya daha çok ihtiyacınız olduğu için size öncelik veriyoruz.

0|0
    0|0
  • İŞ GÜÇ uğraşıyorlar ne yapsınlar şefim ama ben işteykende okuyorum hastalık bende

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı seven sayısı çok az erkek kız ayrımı yok :/

0|0
    0|0
  • genelleme yapma. kitap okumaya bayılırım. hatta lisedeyken ders dinlerdim bir yandanda kitabımı açar okurdum. sadece biraz ara verdim deniz kum güneş için. şimdi yeni kitaplar alıcam sene başında okumaya devam edicem

0|0
    0|0
  • sıkıcı geliyo bana

0|0
    0|0
  • ben severim elime ne geçse okurum kullanma klavuzu bile okurum :D

0|0
    0|0
  • Aslinda seviyoruz ama okumuyoruz nedense

0|0
    0|0
  • Kim diyor onu 😀😀😀 benim mini kütüphanem bile var

0|0
    0|0
  • Erkekler uzun süre bir şeye yoğunlaşamazlar...

0|0
    0|0
  • Çoğu bilgisayar oyunları tercih ediyor çünkü..

0|0
    0|0
  • Ben o kitaptan haz alamadım bir türlü.. aynı hikayeyi anlatan bir konsol oyunu olsun oynarım... kitapta okuduğumu yaşayamıyorum :-D okurken uykum geliyo :-)

0|0
    0|0
  • Sevmek zorunda mıyım?

0|0
    0|0
  • Zorunda olmadigi icin

0|0
    0|0
  • Kitapmı kaldı mk kızı ahir zaman teknoloji devrine girmişiz hala kitap diyor

0|0
    1|0
  • Kim demiş sevmez diye?
    Kitaplığımın resmini koydurmayın yani :)

0|0
    0|0
  • kim diyor sevmez diye

0|0
    0|0
  • ben zamanım oldukça okuyorum da istediğim şekilde bilim kurgu bulamıyorum şu zamanlar. kitaplığımı gören misafirler ne okuyorsun olum diyorlar hepsi roman diyorum inanmıyorlar :D

0|0
    0|0
  • gazete daha cazipp

0|0
    0|0
  • aslında aşk kitapları olmasa kızlarda sevmiyor
    okuyan erkek sayısı az ama onlarında okuduğu türler güzel

0|0
    0|0
  • dişi kitap yokta ondan.. kitap nedir ağaç yani odun.. ha erkek ha kitap.. ondan kızlar sever erkekler sevmez

0|0
    0|0
  • Kitap gibi kadınlara aşık oluruz sonu kötü biter ondan asdffg şairlik ruhum depresti.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 25

• sevmez diye genellenmez bu
    kitap okumuyorsa sevmiyor anlamına gelmez
    sabah 9 akşam 5 çalışmadığı için
    masa başında gööt büyütmediği çin
    gece geç saatlere kadar çalışmadığı için
    bakmakla yükümlü olduğu, gecesini gündüzüne kattığı bir ailesi olduğu için
    kitap okumaya vakit bulamaz.

0|3
    0|0
  • Kızlar okuyor muydu? Ahh pardon, "kahraman tazeoğlu geçen yine bir aşk kitabı çıkardı, satilanlarda yok satıyor" diyip kitabı almaya koşanlari unuttum. Onları okumak mühim demi, çekerim ınstagrama atarım vayy ne cool ama olur.
    Pehh.

Bu ülkede erkekler değil, toplum olarak kitap okunmuyor.

0|0
    0|0
  • Cahiliyet :D Kitap okuyan bir erkek benim gözümde daha çekici çünkü ben kitaplar hakkında sohbet edebileceğim bir sevgili isterim

1|0
    0|0
  • Genelde kitap yerine filmini izlemeyi tercih ediyor.
    Eski erkek arkadasim oyleydi grinin elli tonunu aldiydim filmini izledik ya ne gerek var demisti.
    Bir tane kitap bakiyordum D&R de filmi varsa filmine bakalim diyordu

0|0
    0|0
  • Önemli bir şey olarak görmeyip o çok değerli! vakitlerini kitaba ayırmak istemiyo bir çoğu :) Ha ama bu demek değil ki kızlar çok kitap okuyo.. Ülke olarak okuma oranımız çookkk düşük. Sadece sanırım erkeklerin zevkine göre daha az kitap basılıyo.

0|0
    0|0
  • beyin eksikliğinden

1|0
    0|3
  • Sonra neden kadinlar anlasilmaz diye yakinirlar

0|0
    0|0
  • Senin çevredekiler öyle bence :p

0|0
    0|0
  • kızlar dha vakitli oluyor çünkü erkeklerinde entel tipleri okur genelde ki o tiplerde bizim ülkemizde nadir bulunuyor :)

0|0
    0|0
  • benim aşkım çok sever :)

0|0
    0|0
  • Kıtap okuyan kızlar cok mu sankı? Çogu grının ellı tonundan baska kıtap bılmez :D

0|0
    0|0
  • kızlarında bir çoğu sevmiyor

0|0
    0|0
  • Kadın sayısı da çok az. Okuma alışkanlığı kazanabilmiş nbir toplum değiliz.

0|0
    0|0
  • Ps oynar onlar :D

0|0
    0|0
  • Yorumlar oyle demiyor.

0|0
    0|0
  • Kadın sayısı da çok az.. genel olarak kitap okuyan yok zaten:

0|0
    0|0
  • benim çevremdeki erkekler kitap okuyorlar

0|1
    0|0
  • Benim çevremdeki beylerin hepsi kitap kurdu yahu, genelleme yapmak doğru değil.

0|0
    0|0
  • Çünkü ondan çok uğraşacak konu vardir futbol gibi zaten hali saha yapmaktan vakit bulamazlar bulsa bile okumazlar okuyan vardir belki bilmem ama kitap tutkusundan çok futbol tutkusu vardir.

0|0
    0|0
  • bilmem benim babam sever mesela o yzden hiç arstrmdm :D

0|0
    0|0
  • Sevenler var.

0|0
    0|0
  • cahil itler :D

0|0
    0|0
  • Usenmek olabilir ya da her bilgiye internet araciligiyla ulasmak islerine geliyordur

0|0
    0|0
  • Maco olduklari iicin

0|0
    0|0
  • kendilerini herşeyden çok üstün görüyolar bence özellikle tüm erkekler demiycem kendini bilmez nasıl olsa herşeyim var havasında erkekler olur ama zeki olan zaten etrafta fazla görünmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...