Opera hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Kaçınız operaya gitti? Kaçınız sever? Gittiğiniz eserden, sahne gösterisinden, kostümlerden, korodan vs. hoşlandınız mı yoksa sadece insanların amaçsızca bağırması olarak mı algıladınız tüm olayı? (Cevaba göre nedenini de açıklayın) Genel olarak opera sanatı hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ara ara giderim. Biz ankaralıyız. Biz sanata verilen emeği önemseriz. En son hürrem e gitmiiştim.

1|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde bu sanati canli izlemek zor sikintili daha doğrusu ve opera iyi kulak ister herkese hitap etmemesi bu yüzden.

0|0
    0|0
  • opare iyiydi ya bonservisini almadılar ben beğeniğim iyi bir topçuydu

0|0
    1|0
  • opera henüz bizim anlayabileceğimiz ve bize haz veren bir sanat değil sanırım klasik müzik dinlerim ama opera ilgi çekici gelmiyor insana zengin hobisi gibi biraz onlarla özdeşleşmiş

0|0
    0|0
    • Müzik konusunda üst bir beğeni istediği ve iyi bir müzik kulağı gerektirdiği için bu söylediğinin bir kısmına katılıyorum.

• operacılar bir başka asıl şan denilen insanlar operacılardır

0|0
    0|0
  • niye bağırıyor bu kadın

0|0
    0|0
  • Bagirma olarak algiliyroum

0|0
    0|0
  • Seviyorum bazen dinliyorum. Fakat çok çok takipçisi değilim. Sanata önem ve bilgili olma amaçlı her türe önem vermeye gayret ediyorum bayan 😊🎤🎼🎶🎵

0|0
    0|0
  • opera degilde musiki severim hergün yarım saat dinlerim

0|0
    0|0
  • hoc gitmedim ama cok isterdim gitmeyi

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Ben çok gittim. Çok beğeniyorum.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim en keyif aldığım sahne sanatı, hem çok güzel besteler dinliyorsun hem de bir oyunu izliyorsun. Gördüğüm en yaratıcı sanatlardan biri. Ama tr de operetleri takip etmek sıkıntı. Büyük şehirlerin dışında :/

2|0
    0|0
  • en sevdiğim müzik türlerinden :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...