En güzel belgesel kanalı veya sitesi hangsi?

Sevgili KS liler, türkler en çok belgesel izleyen millettir anketlere göre, ama ben harbi belgesel izleyenlerdenim. belki söyleyeceğiniz bir çok kanal veya siteyi biliyorum, çünkü artık yeni belgesel bulmakta zorlanıyorum. Var tevsiyeniz.

Güncellemeler:
TRT BELGESEL de çok güzel belgesellerin kanalı, ayrıca samanyolu bu aralar sıkça belsel gösteren kanllar arasında ancak TV evde tek ve kumanda bende olmuyor şu dandik dizilerden dolayı.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın 1 numaralı belgesel kanalı natıonal geographic'tir tabi wild versiyonu en gözdemdir. Bunun dışında internette hiç izlemedim, bazen tv'de denk gelirse izlerim.

0|1
    0|0
    • evet bende TV de izlerim hatta TV bulunca direkt kanala geçerim, ama malum evde tek değiliz onun için net tek çözüm şimdilik.

• Bilim ve tarih ile ilgili belgeselleri de ihmal etme, history channel'i tavsiye ederim. Evdeki herkese faydası olur, tabi izlettirmeyi başarırsan:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Da Vinci Learning.

link

0|1
    0|0
    • inceledim hızlıca ama sanki kısa türden ve çocuklara hitap eden belgesellerdir. ama genel olarak güzel duruyor.

• Kuantum fiziği mi çocuklara hitap ediyor..

• ben sadece açtığım birkaç video kısa yani 2-3 dk ondan, zaten " hızlıca inceledim" yazdım, amacım kırmak değil yanlış anlamayın. zaten samimi deyim, aldığım ilk bilmediğim bir cevap.

• scie-tech tv var bir de national geographic en iyileri

0|1
    0|0
  • nat geo wild

0|1
    0|0
  • Diskavırıy çenılda pis işler.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Discovery Channel

Adamlar, 50 senedir gün ışığı görmemiş en beter amerikan arabalarını, müthiş derecede restore ediyorlar.

Orgazm oluyorum seyrederken..

0|1
    0|0
    • evet yukarda yazdığım gibi bu da sevdiğim ve tv buldukça izlediğim kanallardan biridir, ama tv bulmakta zorlanıyorum. :(

• natıonal geographic en iyisi

0|1
    0|0
Yükleniyor...