Ahmet kaya gibi bir ses bir daha bu dünya ya gelmez?

günaydın annecim günaydın babacıgım yine sabah oluyor.
orda sabah olmaz deme burada guneş dogmaz deme içime sancı doguyor.

Güncellemeler:
ya arkadaşlar morelim bozuldu siyasetsiz bir şey paylaşmak istedim yine soktunuz siyasete lütfen kapatalım artık cevaplamicam siyasi görüşleri.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece ses değil onun gibi bir bestekar, onun gibi hem popüler ve aynı zamanda çağın tanığı , halkına omuz vermiş bir sanatçı gelmez... Gibisi bile gelmeyecek bir sanatçıydı.. Hala bir çok sanatçıdan daha güncel daha canlı hayatın dinamikleri içinde..

Yıldızlar ülkesinden sevgili ülkesini izleyip kahroluyordur şimdi..

2|1
    0|0
    • aynen öyle kardeşimmmmm bende öyle yazacaktım adamlığından bahsedicektim. ama siyasi işleri karıstıracaklar diye yazmadım oysa adam gibi adam gercektennnn.

• Siyasi işleri de karıştırsınlar.. Ahmet Kaya derdi ki.. Bu ülkede siyasetçiler işini yapmıyor diye sanatçılarda siyaset yapıyor.. Herkes işini yapsa sorun kalmaz.. Bizde marş yerine aşk şarkıları yapmak isteriz diyordu :))

Siyaseten de Ahmet Kaya çok makul bir insandı..

Halkın her kesimine ve herkesimin sorunlarına yaklaşım gösterdi. .

Bu bağlamda düşünceye özgürlük, inanca saygı konserleri düzenledi..

Yazmakla bitiremem.. Onun hakkında sallayanlar onu hiç tanımayanlar.

• helal kardeşim

Kızlar Ne Diyor 8

• Muhtemelen gelmeyecektir, bizler de onun biraktigi miras ile saha kalkacagiz.

http://m.youtube.com/watch?v=aFNmH2lzK7U

0|2
    0|0
  • Gelir iğrenç.

0|0
    0|1
  • evet gelmez.

0|1
    0|1
  • Adamın kimliğini bir kenara bırakın da o efsane sesini ve şarkılarını bir düşünün ya
    Yok böyle bir şey yokkkk etki harika ya

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Yok abi şu dünyada o adamdan tiksinen tek ben varım galiba. Hayır sesi güzel olsa laf etmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Sesinide beğenmiyorum
    Kürtçenin nesini beğeniyim
    Gelmez gelmesinde zaten

0|0
    0|0
  • muhteşem ses ve inanılmaz parçaları var yazık oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ahmet kaya 1 yusuf hayaloğlu 2 bunlar gibi hem karakter hemde sanatçı olarak kimse yerini tutamaz.

0|2
    1|1
  • dardayım şarkısı efsanedir :)
    ben de ahmet kaya gibi birinin geleceğini sanmam, hem sanatçı kişiliği hem de insani kişiliği ile örnektir

0|1
    0|0
  • Ahmet kayanın siyasi görüşü ve kendisini sevmem şarkıları güzel ama dinlerim

0|1
    0|0
  • Ahmet kaya gibi bir vatan haini bidaha bu dünyaya gelmez.

Denmesi daha doğru olurdu.

1|1
    1|1
    • kürtçe şarkı sölemek istediği için mi? çatal kaşık fırlatıldı kovuldu bu ülkeden. afedersin beni de kürtçe şarkı sölediğim için kovsalar bende o vatana karsı böle agresif olabilirdim ırkcılık yapan herkesi suclardım.

• çok yanlıssın kardeşim kürtçülük demek asla öyle bir sey değil ve türk vatandaşısız evet ama ne mutlu türküm diyene neden dedirteceksin insanlara onu anlamadım? polise askere ates edene her aman karşıyız kürtlerde askerde şeht veriyor sadece türk değil ama kürt bir insana zorla ne mutlu türküm diyene dedirtemezsin..

• sen ingiltere de yaşayıp ne mutlu ingiliz diyene diyebilrmisin? eger dedirtseler zorla tabiki sende özgürlük siteyeceksin...

• kürtçülerin abartması, böyle bir ses bir daha dünyaya gelmez, ayrıca o şarkıların çoğu ona ait değil başkası yazdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...