ÇOK MORALİM BOZULDU KORKUNÇ BİR ŞEY İZLEDİM. NASIL KENDİME GELEBİLİRİM?

Nazi toplama kamplarında insanların nasıl imha edildiklerini imhadan şans eseri kurtulan ve imha kamplarını gördükleri halde müdahale etmeyen halkın izlenimlerini aktaran shoah isimli bir belgesel izledim. Bu belgeselin ana farkı insanları öldürürken nazilerin yaptıkları korkunç muhammelleri en ince ayrıntısına kadar anlatmasıydı. Mesela bir adam naziler tarafından gaz odasını temizlemek üzere köle işçi olarak kullanılıyormuş. Cesetleri fırına taşımakla görevlendirilmiş.Çalışmaya başlamasının 3. günü gaz odasında karısının ve çocuklarının cesetlerini fırına taşımak zorunda kalmış. Sonra oda ölmek istemiş ama almanlar çalışmak için daha kuvvetli olduğunu söylemiş ve onu ayırmışlar. Adam tüm bunları anlatırken gülüyordu tam karısı ve çocuklarına geldi adam ağalamaya başladı. Sinirlerim bozuldu sabahtan beri toparlanamıyorum. İnsanlar nasıl bu kadar acımasız olur?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir şeye sinirim bozulunca beni eğlendirecek şeyleri bile açmak istemem ama üstünden biraz geçmiş senin. Ben böyle durumlarda -ne kadar duyarsızca diyceksiniz ama- unutmayı ya da düşünmemeyi seçerim. Olup bitmiş olaya üzülmen kimsenin yararına değil kardeşim. Tatlı kedi yavruları videoları izle aklından çıkar şu nazileri :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Izlemeseydin keske kardesim insan kotu etkileniyo
    Pek tatmin etmesede soyliyim bunlari yapan insanlar mezarda kabir azabiyla basbasalar

0|1
    0|0
    • Çocukları ağlayıp yalvarmalarına rağmen öldürdükleri ve tam ölmeyenleri baygınsa diri diri yaktıklarını fırındaki kemikleri öğütüp tarlalara serpip lahana yetiştirdiklerini falan anlatıyordu. Sinirlerim bozuldu. Kendime gelemiyorum. İnşallah deddiğin gibidir vardır ve çekiyorlardır.

• Ne yaptılarsa hepsinin intikam alınıyodur merak etme

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunları kafandan çıkarmak için başka şeyler izle onlara yönel komik olur doğa olayı olur başka kafanı kurcalıcak işler çıkar kendine

1|1
    0|0
  • Schindler'in listesi filmi de o dönemde bir fabrikatörün yahudi çalışanlarını vahşetten kurtarışını anlatıyor. Gaz odaları gibi ayrıntılar eziyetler orda da çok açık bir şekilde sunulmuş. Ben pek duygusal olmamama rağmen etkilenmiştim, fazlasıyla.

0|1
    0|0
  • Bizim burada "breendonk" var.. toplama kampi, sen hic gelme ozaman buralara (bayilirsin gezerken)

0|1
    0|0
  • Icim sizliyo ben boyle seylerde cok etkileniyorum izleyemem izlersem kendime gelemem

0|1
    0|0
  • merak etme 1-2 haftaya düzelirsin ZAMAN...

0|1
    0|0
  • Olur bu dünyadadaki assanın assasıda yücenin yüceside insanoğludur herşey beklenir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunlar ne ki ben Oğuz boyu Çepni Türk'üyüm. Atalarım daha efsanedir. Sana bir Türk işkencesi anlatayım. Esir düşmanın saçı kazıtılır. Daha sonra kafasına güzelce ceylan derisi kapatılır ve bekletilir. Esir düşmanın saçları dışa doğru uzayamaz içe doğru uzar ve kafasının içinde dehşet acı çekerek sonunda yerde kıvranarak can verir. Bazen günlerce acı bile çekebilir.

0|0
    1|3
    • Bunun efsanelik bir tarafı yok. Geçmişte ya da bugün yanlış yanlıştır. Söylediğin iğrenç

• Ooo bravo harika bir işkence devam edin kardeşim iyi ki anlattın alkışlıyoruz seni

• Ulan ne pısırıksınız :D Yarın savaş çıktığında umarım ilk sizi ileri sürerler. Ülkelerin bir diğer savaş taktiğide bu ya zaten.

• İnsanoğlu kanser virüsü gibi tehlike arz eder dünyamıza.

0|1
    0|0
  • Sapkinlik

0|1
    0|0
  • pepeyi aç izle

0|1
    0|0
  • Sen bnce izleme boyle seyleri madem etkileniyorsun.
    Mesela bende pkk ve yandaslari icin imkanim olsa noyle bir katliam yapabilirim.

0|0
    0|0
  • hocam link atar mısın?

0|0
    0|0
  • düzelmek istiyorsan onlarında şu an yaptıklarını izle :)

0|0
    0|0
    • Bugün yapılan yanlış geçmişteki bir yanlışın doğruluğuna vurgu yapamaz.

• yakılmayan yahudilerde vardı ,

• boyle belgesellerle propoganda yapıyorlar, oyuzden avrupanın hiç sesi çıkmıyor çünkü mahcuplar , madur sıfatını çoktan yitirdi bunlar

• Bunlar ne ki. Nelerini duydum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...