Kalbinizden geçenleri burada paylaşır mısınız?

Link olur, alıntı olur, şiir olur, müzik olur; sizin karaladıklarınız olur, küfrünüz olur, olur da olur...

Kalbinizden geçen herhangi bir şeyi benimle/bizimle paylaşır mısınız?

Kalbinizden geçenleri burada paylaşır mısınız?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Kırgın mutsuz umutsuz yorgun bıkkın agresif

0|0
    0|0
    • Açıkçası böylesine itirafta bulunmuş bir insanı yalnız bırakıp gitmek istemem.
      Konuşmak, ya da paylaşmak ister misin?

• İstemem saol aklımdan geçdi yazdım işde

• Hayhay.

İyi dileklerimle,

En İyi Erkek Görüşü

• ben burada napıyorum diye ara ara düşünüyorum. ama burada olmak güzel. iyi hissettiriyor. gerisi çok da umrumda değil.

0|0
    0|0
    • Aslında öyle, hesabı silip gitmek gerekiyor.
      Yani bir çoğumuz için büyük bir zaman kaybı gibi :)

Ama bir çok soru gibi, neden burada olduğumuz sorusunun da bir cevabı yok, değil mi :)

• ben biraz boşluktan buradayım açıkçası. bir gün bana bu sitede paylaşımda bulunacaksın deseler herhalde gülerdim :) ama güzel yani dışarıdan bakıp da yorum yapmamak gerekir. bir kez daha anlamış olduk. hesabı silip gitmeye gerek yok. "irade" diye bir şey var yani :) girmezsin olur biter.

• Kimilerinin bu siteden beklentilerinden de fazla fayda gördüğüne şahit oldum.
      Pek yakın arkadaş olanları falan biliyorum.
      İrade mi daha güçlüdür, yoksa zaaf mı :)
      Bu yüzden gitmek istersem büyük ihtimal hesabımı silmiş olacağım :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kara delik var kalbimde onu paylasamiyorum

0|0
    0|0
    • Paylaşamazsın, nasıl hissettiğinin telafuzu belki hiç bir lisanda yoktur; ama gene de tüketir...
      Umuyorum ki bir tesellisi olacaktır :)
      İyi dileklerimle,

• Özlüyorum. Kendime kiziyorum ona daha cok. Kabullenmek istemiyorum. Gidisini ve sadece guzel anilarimizi hatirlamayi.. Gelsin istiyorum yine ugrassim benim icin eski gunlerdeki gibi. Kurdugumuz gun saydigimiz hayalleri yasamak istiyorum onla. ya da hepsini unutmak sadece hissizlesmek. Sanki hic yasamamis gibi. Çünkü yoruldum her gece onu dusunmemeye calismaktan. Aklima dusmesinden gozumu acar acmaz. Sahte gulmekten. Onun beni artik sevmedigini dusunmekten baskalariyla oldugunu dusunmekten cok yoruldum. Ne ilkini yapabiliyorum ne ikincisini. Ne yapacagimi bilmiyorum. Diyorum bazen keske bir kaza gecirsem ölsem ya da tüm hafizam silinse.

0|0
    0|0
    • Unutmak en korkunç olanı değil midir?
      Yaşanmışlıkların bir kalemde silinmesi, ve aslında hiç yaşanmamış gibi olması...
      Kalbi temizleyen tek şey insanın gözyaşlarıdır.
      Güçlü olun, elbette geçecek.

Bugün, sen olmanı sağlayan, seni sen yapan hiç bir anından vazgeçme :)

• 15 gün kadar önce tamamen bitti. O zamandan bir 10-15 gün içinde zaten bitti gibiydi. Ne yüzününü ne resmini görüyorum günlerdir. Sesinide duymuyorum. Ama yüzü hala ezberimde. Sesini duysam çığlığı basarım. Ne duygular vermişti o ses bana. Hiç kolay değil bir insanı hiç hayatında olmamış gibi devam etmek. Ki o gece uyanıp korkuyorum diye telefonu açık bırakırdı yanına koyardı. Uykusunda nefes alışını bile unutmak zorundayım. Gece korkunca uyandıracagım kimse yok. Gercekten boğuluyorum. Ve adım gibi biliyorum bu onların hiçbirini yaşamıyor. En çokta bu incitiyor işte. O hiç sevmemiş gibi. Söylediklerini söylememiş yaptıklarını yapmamış gibi..

• O zamandan bir 10-15 gün önce bitti gibiydi**

Erkekler Ne Diyor 2

• KALBİMİN dili olsada konuşsa şefim..

0|0
    0|0
    • Yalnızca dili olanlar mı bir şeyler anlatmaya çalışabilirler :)
      Belki konuşuyordur, yalnızca dinlemiyorsundur :)

• konuşsaydı emin ol karakter yetmezdi.

• Elbette öyle.
      İfade etmenin doğasında bu var, anlatmak isteyince durduramazsın :)

• Mutfak tüpü

0|0
    0|0
Yükleniyor...