Hitlerin kavgam kitabi var mı elinizde?

Kitap akıcımı yoksa okumaya gerek olmayan bir kitapmi

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben de var okuyalı çok uzun zaman oldu ama sevdiğim bir kitaptır. Ayrıca Hitleri seviyorsan okumaya gerek olmayan bir kitap diyemezsin evet büyük kitapçılarda bulunmaz ama sahaflarda bulabilirsin onu okuduktan sonra da Hubris diye bir kitap Ian Kershaw'ın o da çok güzel bir kitap tavsiye ederim gerçi onu da büyük kitapçılarda bulamayabilirsin yine sahaflara sorman gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ondan daha önemli okunmaya değerkitaplar var, ortadaki balık Türkiye-Emin Değer, Mahiye Morgül, Milli Eğitimde Emperyalist Kuşatma vs gibi.. Hitlerin yaşam öyküsünü anlatıyor derinine fakat o cani biridir ve lider değildir, yararsız ve kötü kişileri adeta idolleştirmek için yazılan kitaplar insanları kötü etkiler.

0|0
    0|0
  • Ben de tarihi baskisi var. Akiciliktan kastiniz dan brown tarziysa elbette segil

0|0
    0|0
    • Hayır okudukça okuyasın geliyor mu sürükleyici mi yani

• Bende tam baskısı var.
    Eğer ilgileniyorsanız, Hitleri merak ediyorsanız okumanız gereken bir kitap.
    Ama birinin tavsiyesi ile bu konularla ilgilenmeye başladıysanız özetini okusanız da kafi. Özet dediğime bakmayın o da 250 sayfa falan...

0|0
    0|0
    • Hitler tarihte en sevdiğim kişi neler geçmis hapisteyken kafasindan merak ediyorum

• Valla elimde yok ama hitleri cok seviyorum ben

0|0
    0|0
    • Bende seviyorum hapishane yıllarında yazdığı ve tr de yasaklanan bir kitapmis sadece eski kitap satan yerlerde bulunan bir kitapmis merak ettim

• Eskiden Türkiye Yahudi Konfedrasyonu tarafından yasaklatılmıştı zor bulunuyordu. 3 yıl her yerde o kitabı aradığımı hatırlıyorum en sonunda 1945 baskısını almıştı yok anam okunmuyor :)
      Neyse şu anda neredeyse her yerde var. Ama okuyacaksınız tam baskısını okuyun bence.
      İyi Günler

• Neden okunmuyot

• Ben çok gördüm bu kitabi ya yasaklandigini hic duymadim

0|0
    0|0
  • Ben Almanya'da yaşiyorum ve burada o kitap yasak

0|0
    0|0
  • Okumanıza gerek yok bence, dili çok kötü. Ideoloji de kaba bir Aryan ırk saplantısi içeriyor. Türk olduğunuzu varsayarsak Aryan filan değilsiniz :)

0|0
    0|0
  • 300 sayfalık pdf sini indirmiştim ama biraz okudum sildim zaten göz atmaktı niyetim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• e book olarak var ücretsiz.. android markette. kavgam kitabı hani bir ikinci dünya savaşı belgeseli tadında değildir.. hitlerin yönetimlere felsefelere bakış açısını ve kendi bazı fikirlerini anlatır.. okunmalı bence.. ama öyle çok sürükleyici bir şey bekleme.. hitlerin kendinden ziyade.. onun hakkında yazılmış kitapları öneririm..

0|0
    0|0
  • İki cilt halinde var.. Her hangi bir düşünsel ve bilimsel altyapısı olmayan ve her salağın yazabileceği bir kitap.. Tamamen zaman kaybı başka hiç birşey değil..

1|0
    0|1
  • evet var 2 defa okudum.

http://i.hizliresim.com/2krJaN.jpg

Harika bir kitap.

0|0
    0|0
  • Elimde yok götümde var zaaa

1|0
    1|1
  • Okudum Atatürk Nutku gibi geldi. Kendi milletini övüyor. Savaşın haklı sebeplerini anlatıyor

0|0
    0|0
  • Okumalisin

0|0
    0|0
  • Güzel olduğunu duymuştum

0|0
    0|0
  • Akıcı tabi bana göre.

0|0
    0|0
  • E-Book olması lazım arşivimde.

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Okunur okunmasinada severmisin o sıkıntı. okudum. bitirdim ben

0|0
    0|0
  • bende vari askerde terhis olan dede'den almıştım :D

0|0
    0|0
  • Sayfa 72 ye kadar oku. Sonrasını çöpe at

0|0
    0|0
  • Kitabını okudum bitirdim ; başlamadan önce kaygılarım vardı olurda bir şekilde bu kaçık , kasap , insanlığın yüz karası dünyanın gelmiş geçmiş en büyük insanlık suçunu işlemiş , seri katillerin babası olan diktatöre karşı bir sempati duyarım diye ama çok şükür kaygılarım yersiz çıktı halen gözümde 3 krş değeri yok ve şahsını insan yerine koymam !

1|0
    1|2
Yükleniyor...