Kapat

Avrupa sevdaniz neyine?

Ben 8 yildir Turkiyede yasiyorum ve bana hep ayni seyi diyorlar: "Burada ne isin var orada kalsaydin ya. Bu ülkede bir b*k yok". Hani bunlar cok avrupa mi gormus bilmem ama daha kendi ulkenin guzelligi bilmeden sen oteki ulkelere ne bakiyorsun hele avrupa. Nedir bu avrupa sevdaniz?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyle, Avrupa bildikleri gibi değil benim Almanya, İngiltere'de akrabalarım var, İngilterede ambalaj kutularının içinde yaşayan insanlar var fakirlikten modernist, çok zengin iyi zannediyorlar, Amerikada yemek kuponu yüzünden açlıktan kırılan insan var, Avrupada çok dilenci varmış ve ben inanmadım yutdışı gazetelerini okuyunca gördüm.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Başka hiçbir ülkeye hevesim yok, sevdam yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben yari Ingiliz'im senden daha uzun suredir Turkiye'deyim. Elbette vatanin yeri baskadir; ama ilerledikce ve buradaki zorluklari gordukce icinde bir ukte kalmiyor degil :) Kendi adima artik zaten topraga bagli degilim, ama yakin gelecegime dair olmasa bile daha ilerisine bagli hayallerim hep Tr uzerine :)

0|0
    0|0
  • Avrupa sevdam yok. Lakin bu ülke üzerinde oynanan oyunlar bazen insanı çileden çıkarıyor. Gitsem de huzur dolu bir ülkede yaşasam diye aklımdan geçmiyor değil.

0|0
    0|0
  • ne işin var burada gitsene avrupaya

0|0
    0|0
  • Haklısın cennet gibi vatanımız varken bu yabancı özentiligide nerden çıktı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...