Merhabalar ks halkı size kürtçe bir şarkı armağan ediyorum dinler misiniz?

merhabalar ks halkı size kürtçe bir şarkı armağan ediyorum dinler misiniz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Süper kardeşim güzel şarkı en azından Kürtler ayrımcılık yapmıyor takma kafana Türkler hep kendini düşünür iyileri kalmadı ya ne olurdu ayrımcılık yapmasa niz Hani kardeşlik Kürdüm gurur duyuyorum

0|1
    2|5
    • Hala turkler kurtler vsvs diyosun ayrimcilik yapmiyor diyosun.. Biz sizler gibi okuyamayinca daga cikmiyoruz en azindan hep olaylar sizin oradan kimse doguda gorev yapmak istemiyor sorun bizdemi az sorunu kendinde ara kürt

• Aa okuyup terorist olunuyorsa bende kurtlerin kokunu kurutma fakultesinde okumak istiyorum var mı oyle kurum.. %99 mus okumusmus.. Manisamdaki fen lisesi 470 ile aliyor hakkari fen 350 ile kucumseniyorsunuz.. Boyle okumak olmaz en iyi liselerin puanlarini karsilastirmakta bile aciz ciktiniz :( vah ki ne vah

• Siz insanlık tan ne anlarsınız çok ayıp ediyorsunuz sanmayın biz korkuyoruz susuyoruz biz sadece insanlık özgürlük istedik sizin gibi ayrımcılık yapan lar yüzünden yaşanılmıyor bu yüzden Kürtler Türkler katlediliyor ortada terörist yok Türk askeri de her ikisi de bir kardes kardeşi öldürüyor nerde adalet ondan dolayi ayanızı denk alın kürlerin hepsi okumuş ünlü insanlar cahil değiliz bir şimdi siz diyebilir misiniz tüm Türkler hepsi çok iyi çok temiz insanlar var aralarında şerefsiz Kürtler de de var ben diyemem Tüm Kürtler çok iyi ter temiz insanlar ondan ayrımcılık yapmadan 2 kere düşünün yoksa kötü olucak ortada terör varsa ayrımcı lik yapanlar dir anladiniz mi hadi iyi akşamlar ne mutlu Kürdüm diyene kendim le gurur duyuyorum acaba gurursuz bizi disliyan lat da böyle düşünüyor mu

Kızlar Ne Diyor 5

• Gula neden yeşil, kırmızı ve sarı giyiniyor? Sanırım başka renk kalmamış, çok manidar, hozan dinonun oy yaresi gibi. iyiki öğrendim şu kürtçeyi.-Yeşil kırmızı ve sarı giyinirdi, çok güzel ve çevikti, gözlerinde ülkemi gördüm, gülüm kahramandı ve korkusuzdu... Yapmayın saf mıyız?

1|4
    0|1
    • zaten bilinçli olarak propaganda amaçlı konmuş.. gizli ve açık mesajlar versin diye.. biz şimdi tepki versek kaldırırlar provokatif yorum diye.. saf değiliz ama , gönderen de saf değil. mesele bu.

• Gula gül demek hadi canım? O yüzden kırmızı giyiyor, niye sarı ve yeşil giyiyor, bunlar hdpkknın paçavra olan bayrağının renkleri...

• Gül olduğunu bilmeyen olmaz heralde laf cambazlığı yapma. Gülünün gözünde hangi ülke ve bağımsızlığı görüyorsun?

• Dinlemem kurtçeden anlamıyorum anlamak da istemiyorum

3|4
    0|3
  • Dinlemem

2|4
    0|3
  • Dinlemem

4|5
    0|4
    • ne olur yalvarırım dinle bir s gt ln

• Biz size yandık dinleseydin ölürmüydün bende Kürdüm Türkleri seviyorum ama senin gibi ukala ayrımcılık yapan insanligi kalmamış lardan nefret ediyorum umarım pişman olursunuz

• yok sagol. çok itici geliyor bana diliniz

3|8
    0|4
    • çok naziksin

• hadi hayırlı kürtçe şarkı dinlemeler sana. bişey yazmasan sevinirm. daha fazla muhatap olmayalm.

• güle güle öptüm

Erkekler Ne Diyor 12

• bizim dilimiz daha iyi sen dinle

2|5
    0|3
  • zaten kürtçe diyerek çoğu ırkçı pisliği meydana çıkardın :D
    Ayrıca gavurun şarkısını dinleyen insan bunuda dinlemeli diye düşünüyorum..
    Türküm ve kürtçe müzik dinliyorum ama pkknın isminin geçtiği şarkıları dinlemiyorum..
    Teşekkür ederim kardeşim :)

0|1
    0|0
    • bir gün özgürlük mucadelesi verenleride anlayacaksın dinlediğin için tşkr ederim.

• Teroristsiniz acik acik soyluyorum provake etmek sizin isiniz

• Kardeşim neyin özgürlügünden bahsediyorsun, doğunun olağanüstü hal dönemini unutuyorsun, kürtçe müzik dinlemenin bile yasak olduğu günleri unutuyorsun şu an herşeye sahipiz doğudakilerde batıdakilerde eşit koşullarda yaşam sürüyor kusura bakma ama rahatlık battı heralde sizin gibi özgürlük sevdalıları faşistlere..

• sağol bizim dilimiz bize yetiyor, dilimizde yeterince şarkımız var

3|4
    0|4
  • Dinlerim Tabiki :) teşekkür ederim :)

0|4
    2|6
  • Gereksiz paylasim..

0|4
    0|3
  • teşekkür ederiz fakat hiçbir şey anlamadığımız için dinlemiyoruz biliyorsun değil mi :P

0|2
    0|1
    • anla demedim dinle işte yabancı şarkıcıları dinliyorsunuz coşkuyla anlamını bilmeden

• yabancı şarkıların anlamını biliyorum merak etme dil konusunda sorunum yok :P sanırım cahil çıktın sende yabancı dil falan Kürt faşizmi yapıyorsun buralarda neyse kolay gelsin

• Almayayım eyvallah.

0|2
    0|2
  • Bizim dilimiz sizin dilliniz gibi karışık degil insanların ne dedigin anlıyoruz hiç degilse

1|2
    0|0
  • Dünyadaki hiç bir kürdü sevmiyorum. Kartça kurtça diye bir dilde yok.
    #kürtsüzTürkiye

1|3
    0|0
    • itten türeyenler olarak insan sayılmıyorsunuz kürtleri yok sayman bizi etkilemez sadece güldürür.

git ergenekon destanının içine göm kendini

• @nutshell_ mesaja gel

• Kürt ırkcılarından ve şarkılarından artık nefret ediyorum! Türkiyenin her bölgesine yayıldınız, çoğaldınız, ama halen Türkiye topraklarını işgal edip etnik kürtlerden oluşan kürdistan peşindesiniz!

0|4
    0|2
    • asyadan gelmeler işgalden bahsediyorlarlar. hayretttttttt

• bla bla bla hep laf ezber

• Size hainliği ezberletmişler! Sizin istediğiniz hak ve özgürlük sadece maske, kürt bir türkün her özgürlüğüne sahip bu ülkede, hatta almanyada biz gurbetciler, kürtlerin Türkiyedeki hak ve özgürlüğüne sahip değiliz!
      Siz kominist, etnik kürt ırkına ait kürdistan diyorsunuz, desteklediğiniz pkk teröristleri dize bunu ezberletiyor, tamam verelim kurum diyelim, kürt yengemi, İstanbul , izmire yerleşmiş kürtleride ırkcı etnik ayırımcı kürtistanınıza göçmü yapacaklar?
      Biz ırk yok hep kardeşiz sadece Türkiye var dedikçe siz şımarıp kürdistan ırkcılığı yapıyorsunuz! Pkk olmasa biz kürdüz diyerek ırkcılık yapmasanız, türkiyede kimse kürdün farkında bile olmaz, çünkü zaten bir bütünüz! Pkk sürekli etle tırnağı ayırıyor, sizde terörün destekçilersiniz!
      Tarihte hiç bir zaman kürt devleti olmamıştır, bundan sonrada olmayacak! Bugün, avrupa, amerika terörünüzü kullanır, ama onların işi bitince sap gibi dört yanınız hainliklerinizle düşman ettiğiniz milletlerin ortasında yanlız kalacaksınız!

• Eksik olsun böyle şarkılar.

0|2
    0|2
  • bizim kültürümüzü bizi şarkımızı faşist ırkçılarada armagan etiğin için senı protesto edıyor senın sarkını değil kendi sevdiğim kürtçe şarkıları dinliyorum

0|4
    0|0
    • bu şekilde düşünürsen seninde onlardan hiç bir farkın kalmaz kardeş.
      ayrıca bunu şuna ya da buna armağan ediyorum demedim ks halkına armağan ediyorum dedim ki ks bir topluluk sayfası ve içinde sen ben o yani farklı ırk mezhep din halk yer almaktadır.

Yükleniyor...