Yetenekli ressam Johanna Basford'un çıkardığı büyükler için boyama kitabını duydunuz mu?

Çıkardığı bu kitap milyonlar sattı. kitabın adı secret garden. Türkiye'de esrarengiz bahçe olarak geçiyor. Tasarımlar harika ve elinizdeki renkli kalemlerle istediğiniz şekli verebiliyorsunuz. Benim açıkcası bir hafta önce kadar haberim oldu. Şu an kitabımın gelmesini bekliyorum.

bence güzel bir proje olmuş siz ne düşünüyorsunuz?
Bu da kitabı alan bir kişinin çalışmaları...

0|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• İlk kez senden duydum ama güzel

1|0
    0|0
  • Coktan cikti, yil oldu.. Boya allah boya senelerce bitmez.. Ayrintilari boyarken olebiliriz.

3|0
    0|0
    • Başlangıçtan orta seviyeye çıktım işte asdf

• Hiç de tatlı canıma zarar veremem asdf
      at da görelim

• Şunları sırf uyuzluğuna sergiledigine inanamıyorumm yok yok inandım asdf
      Güzeller, fakat özellikle o ikincisi prof sanırım el insaf :D

• İlginç gözüküyor uygun bir anımda bende almak isterim:) merak ettim

1|0
    0|0
  • EVET kardeşim aldı

1|0
    0|0
  • Bebeyken de taşırmadan boyayamıyordum şimdi de hayatta boyayamam ben

1|0
    0|0
  • Ben almalıyım bunu :)

1|0
    0|0
  • Arkadaşım aldı

1|0
    0|0
  • Hayata renk katmak iyidir tabi

1|0
    0|0
  • Güzel bir öğreti olmuş

1|0
    0|0
  • güzelmiş.

1|0
    0|0
  • Boyamayı hangi kalemle yapacağına dikkat et kuru boya pek canlı durmuyo stabilo kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • Yeteneksizler icin hazirlanmis, idare eder.

1|0
    0|0
  • Duymadık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Türkiye'de Johanna Basford'dan önce böyle bir kitap çıkmıştı zaten. Kültür bakanlığı tarafından çıkarılmıştı. Daha çok tezhib ve geleneksel eski Türk sanatları üzerine bir kitap. Desen tamamlamadan tutun ejderhalara ankalara kadar içinde bir çok şey var. Annem küçükken bana onları boyatırdı.

1|0
    0|0
  • Türkiye'de ilk çıktığı zamanlarda henüz kimsenin haberi yokken bir arkadaşım doğum günü hediyesi olarak bana vermişti... Aradan aylar geçtikten sonra bir anda popüler oldu her yerde var artık.
    Boyamak ve çizgileri canlandırmak gerçekten bir terapi.

1|0
    0|0
    • benimde haberim olalı çok kısa bir zaman oldu. keşke daha önceden haberim olsaydı

• Biraz geç kalmışsınız aslında şaşırdım da her yerde bu kitaptan bahsediliyor. Hatta onlarca benzeri olmasına rağmen şunu söyleyebilirim ki çizgileri en iyi olan kitap bu ve "Gizemli Orman" aynı kişiye ait. Diğerlerine baktığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız...

• kitapçılarda hiç görmedim ya da gördüm dikkatimi çekmedi. bu kadar popüler olduğunu bilmiyordum bile evet geç kalmışım :(

• Ohoooo çoktan
    Aldım ben de :)

1|0
    0|0
  • Harikaymış

1|0
    0|0
  • Kuzenimde gördüm bende ilk. Kız yazlıkta nerdeyse tüm gün oturup yapıyor. İçim acıdı bende burada sıcaktan pişeyim :(

1|0
    0|0
  • Bende istiyorum bundan 😐

1|0
    0|0
    • çok pahalı bir şey değil 20 tl bir şey internetten alırsan 18 tl kadar bir fiyatı var. bende ilk gördüğümde heycanlandım hemen almalıyım diyerek. çok güzel bir şey bence

• Dur bakiyim bir :)

• Ben görmüştüm internette. Tr de yok sanıyordum. Daha bir iki gün önce gördüm ama satılan yeri sevmediğinden oradan almadm.
    Çok hoş bence de. İlk gördüğümde bayılmıştım.

1|0
    0|0
  • Harika bence :)

1|0
    0|0
  • ben postcrossing yaptıgımdan kartpostal şeklinde olanını aldım. Çok güzel zaten çizmeyi boyamayı çok seviyorum birde boyadıklarımı postalıyorum çok güzel oluyor :)

1|0
    0|0
    • peki kuru boya mı kullanıyorsun acaba ben kuru boya tercih ederim genelde çizimlerimde. ama yukardaki bir arkadaş kuru boya kullanma demiş ama tonlama ve geçişler için kuru boya kullanmak gerekir diye düşünüyorum

• o zaman be n keçeli kalemde alıyım. bazı desenlerde kullanabilirim. çok teşekkür ederim :)

• rica ederim keyifli boyamalarr :)

• Kafayı meşgul etmek için harika bir şey baya beğendim ben D&R'da görmüştüm ama bakmadım ne olduğuna. Fırsat bulduğum zaman alıcam kesinlikle.

1|0
    0|0
  • bir kaç ay oldu alalı. Çok eğlenceli tabi bazen çok yoruyor ama o ayrıntılar insanı

1|0
    0|0
  • almayı düşünüyorum en kısa zamanda

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Bende bu işe bu aralar sardım. Yetişkinler için boyama kitaplarından aldım gidip ama Hint Terapisi diye geçtiğinden böyle şekiller iç içe hiç zevk almıyorum bunlardan. Bundan kesinlikle alacağım

1|0
    0|0
  • Sayende haberim oldu. Çok ilgi çekici.

1|0
    0|0
  • Gizemli bahçe var bende de

1|0
    0|0
  • Çok severim öyle şeyleri :D

1|0
    0|0
  • Ben onu boyarken rahatlamıyorum sinir krizi geçiriyorum minicikler hep taşıyor ay bak yine delirdim.

1|0
    0|0
  • İnstagramda sürekli görüyorum bu aralar.

1|0
    0|0
  • D&R'da görmüştüm ama almadım :)

0|0
    0|0
  • Duydum bence guzel herkesin zihnine gore sekillencek bir kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...