Bana paradan daha güzel olan bir şeyler söyleyin...

Para gerçekten bu devirde çok güzel. Mükemmel evin araban saygınlığın görünümün etrafındaki kadınlar süper... İşte bunları getiren para...

Belkide ben hayata farklı bir şekilde bakıyorum. Paradan ve getirdiği mükemmeliklerden daha güzel ne olabilir ki?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Eskilerin yada bu çağda maneviyattan uzak insanların adlandırdığı mucize tarzı birşey arıyorsun sen. O da maneviyata yönelmekle ve keramet sahibi olmakla mümkün. Keramet sahibi oalcak dereceye ulaşırsan paraya ihtiyacın kalmaz. O zaman gökyüzünden yemekte iner kopardığın ot yada bitki meyva yada sebzeyede dönüşür. Yada tuttuğun taş altına da olabilir. örnek: bir osmanlı filminde pahişahın hanımı kardeşini isteyen şahısa 40 katır altın şartı koşar oda deredeki taşları katırlara yükletir ve katırı yönledirenlerede sizde kesenizi doldurun der ve 1i hariç hepsi o şahısı dinler ve 40 katır yüklü taşlar sultanın önünde bir mucize eseri altına dönüşür ve şahıs sultane hanımın kardeşiyle evlenmeyi başarır. ( o filmi ve mucizeyi gerçekleştirenin adını hatırlayamadım yoğunluktan dolayı kusura bakma)

0|0
    0|0
  • Birine kayıtsız güvenmek ve kafanda asla acaba sorusu oluşmaması. Daha büyük bir hazine bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • tamamen haklısın ve gercekcı bakıyosun huzur dıyorlar ama ayın sonunu nasıl getırıcem dıye dusunuyosan kendıne bırseyler almak için 10 kere dusunuyosan huzurlu olamazsın saglık dıyelım oda parayla ne kadar para okadar ıyı tedavı :) yanı eglenmeyede huzurada saglıgada bı bakıma para gerek aşk diyecekler onada para gerek para sıkıtısı yuzunden bosanan çiftler azımsanacak boyutta degil oyuzedn samanlık seyrandan cıkıp bi hayata bakmak lazım ;)

0|0
    0|0
  • Para gerçekten bi yerde gerekli ama daha önemli huzur,sağlık denilen bişe var bence.. evin araban altınların herşeyin olduğunu düşün huzurun ve sağlığın yoksa beş kuruş etmez...

0|0
    0|0
  • Altıııııııııııııııın.

0|0
    0|0
  • süper mario yu oynamadin galiba

0|0
    0|0
  • Aşq

0|0
    0|0
  • hava.

0|0
    0|0
  • allahın sevdiyi kulu olmak , .bundan daha güzel ne ola bilirki?

0|0
    0|0
  • para destekleyicidir bana göre :)

yakısıklı ama parasız olmaz fena degil ama paralı olur :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eger gercek askin ne oldugunu bilseydin boyle bi soru sormazdin

0|0
    0|0
  • şahsen 10 dakikalık mutluluğu 100 liraya degişmem.

0|0
    0|0
  • adam gibi adam olan arkadaşlar..

0|0
    0|0
  • yaşamak

0|0
    0|0
  • Aile ^^

Cevabım kısa mı?

0|0
    0|0
    • Bana destek olan bi tanesine sahip olsaydım haklısın diyebilirdim.

• Hayır. Maddiyat olarak demiyorum... Sorunlarımda destek olmadılar...

• Mutlaka bir sebebi vardır. Onların bizim gibi düşünmesini bekleyemeyiz.

• hisse senedi

0|0
    0|0
    • O da parayla alınıp satılan birşey değilmi.? Para ile alakası olmayan birşey arıyor soruyu soran arkadaş. :-)

• bi holdingte %10 hissem olsun parayla ne işim olur üstümde taşımam ki ;)

• sağlık

0|0
    0|0
  • Güzel olan para değil, paranın satın alacağı şeyler. Bu yüzden paranın satıl alamayacağı şeyler güzeldir. Huzur, mutluluk, vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...