Al Pacino'nun en çok beğendiniz filmi hangisi?

Arkadaşlar eminim yeni nesil ergen gençlik "o kim" diyecekler o muhteşem karizmayı görene kadar; onlar değişik saçı başı tuhaf yeni nesil oyunculara bakıyorlar ama eminim Al Pacino hayranı burada da vardır.

Ben Scarface ile tanıdım kendisini 8 yıl önce ve hayatımın dönüm noktası oldu. Olgunlaştırdı beni o film, sigaraya da başlattı ama resmen çok etkilenmiştim hala da izliyorum sıkıldıkça.
Tüm filmleri ve kendisi harika, siz hangi filmini beğeniyorsunuz?

Al Pacino nun En Çok Beğendiniz Filmi ?

Bir silah çekti hepimizi tabanca tüfeğe bağımlı yaptı :)

1|0
49116

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide The Godfather 😊

5|4
    2|0
    • Yaaa çok teşekkür ederim bu arada The Godfather benim en sevdiğim filmdir😊

• Bir bayan olarak Godfather izlemeniz çok hoş ben teşekkür ederim sıradan olmadığınız için, saygılar iyi geceler

• Vaaoovv teşekkür ederim iyi geceler 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Şüphesiz baba filminde müthiş iş çıkardı yaralı yüz filmiyle sokak jargonunu baştan yazdı. Orijinal cinayetler ise bir başka ustalık işi..

Benimde favorim Yaralı Yüz

2|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 48

• Aamiri sevmem sinemadan anladığımı gösterir sinemadan anlamam da al pacinoyu çok sevdiğimi gösterir kıyaslama yapmayı hiç sevmem ve de sevdiğim film konusunda da ayırt edemiyorum 2 filmi
    Scent of a woman
    Scarface

2|1
    0|0
    • Burada bulunduğum zaman içinde ful Aamir paylaşımları gördüm ondan dolayı tepki gösterdim sana ama sen çok farklı anladın.
      Tek gerçek Al Pacino :))

• aamir khan çok iyi filmler yapıyo sevilmesi normal ayrıca bana göre de robert de niro al pacinodan daha iyi oyuncu herkes aynı kişiyi sevemez

• dogs day afternoonda süperdi

• scarface

0|1
    0|0
  • the father filmine iki kez izlemeye kalkıştım her defasında bir şey oldu izleyemedim ilk 10 dkden sonra

0|1
    0|0
  • yaralı yüz :D

0|2
    0|0
  • Scent of a woman.

0|1
    1|0
  • Carlito's Way. O filmin muptelasiyim

0|1
    0|0
  • İşte karizman.
    Scarface

0|2
    1|0
  • tabiki godfather ilk once sora da scent of woman

0|1
    0|0
  • Hiç bir filmi

0|0
    1|3
  • Kadın kokusu

0|2
    0|0
  • Donnie Brasco beni çok yaralamıştı o film harika olduğunu söyleyebilirim

0|1
    0|0
  • Elbette The Godfather.

0|2
    0|0
  • Godfather

0|1
    0|0
  • The Godfather 😎👨🔫💰

0|1
    0|0
  • The God Father filminde film sonu evlilik sahnesinde fenaydı :D

0|2
    0|0
  • Çok karizma

0|2
    0|0
  • Godfather tabisi <3 Scarface'le de kapışır gerçi ama Kadın kokusu'da fena değildir hani ;) Velhasıl kelam hastasıyız kendisinin 'çirkin seksi erkekler' familyasında başı çeker :)

0|1
    0|0
  • kadın kokusu bence gerçi her filmini izlemedim :) ayrıca bakışları çok güzel olan bir insan :)

0|1
    0|0
  • Yaralı yüz ve Baba filmi

0|1
    0|0
  • Godfatherla Scarface'i karşılaştıramam ikiside çok iyi benim gözümde, ama her zaman F**king Tony Montana:)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    28

Erkekler Ne Diyor 115

• Tabii ki de Kadın Kokusu. Oscar aldığı tek film.

0|1
    0|0
  • Favorim Baba flimleri
    cok severek izlerim:)

1|1
    0|0
  • " Ver Paçino " ...
    ( Varmıydı öylebir filmi? "

0|1
    0|0
  • babaaaaaaa

0|1
    0|0
  • ''Kadın Kokusu''dur favorim.

Mafya filmlerinde Robert De Niro'yu tek geçerim.
    The Godfather 2'de olduğu gibi.

0|1
    0|0
  • The God Father bir efsane ve Sicilya kültürü bizim kültüre benzediği için bizde en sevilen filmlerden birisi olarak uzun yıllar anılacaktır.

0|1
    0|0
  • Kadın kokusu filmiyle oscar almıştı kesinlikle tavsiye ederim ama al pacino sorusu soran biri bunu kesin izlemiştir. Sitede böyle adamlar oldugunu bilmek çok güzel be. nasılım nasılım trollerinden gına geldi

0|1
    0|0
  • herkes benim nickimi yazmış.. SCARFACE.)
    bencede en iyi filmleri '' scarface ve kadın kokusu '' baba filminide ekleyebiliriz ama o filmde marlon brando daha ön planda..

0|2
    0|0
  • scarface berbat bence, sanki bir dönem mafya teması tutunca ''bi film daha çevirelim biraz daha kopartalım'' der gibi çekilmiş.. en iyisi şüphesiz godfather.. şeytanın avukatı da iyiydi.

0|1
    0|0
  • Her al pacinocu gibi klasik bir cevap vericem baba filmi ve scarface..

Büyük hesaplaşma da güzeldir.
    33.media.tumblr.com/.../...9kqihr1rmwe4zo1_250.gif

0|0
    0|0
  • al pacino adamdir size ufak bir bilgi alpacini donuk bakislarindan dolayi yonetmen setten kovmayi dusunmus ama sonradan vazgecmis

0|1
    0|0
  • Scarface

0|1
    0|0
  • baba 2 bence en iyisi, yaralı yüz baba1-3 , kadın kokusu, kazanma hırsı, carlitonun yolu çok iyidir. şeytanın avukatı, kirli para, köstebek, köpeklerin günü güzeldir

0|1
    0|0
  • scareface

0|1
    0|0
  • Godfather II

0|1
    0|0
  • Baba

0|1
    0|0
  • baba filmi başkaydı. ama ben de niro'cuyum

0|1
    0|0
  • Godfather çok iyi yapım ama gönlümüzde Scarface ile taht kurmuştur kendileri.(Tanımayan var mıdır? diyecektim ama Barış Manço'yu bilmeyene rastladım ben, şaşırmam)

0|1
    0|0
  • Baba 3 filmi en iyisi.

0|1
    0|0
  • scarface

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    95
Yükleniyor...