Aamir Khan'ın En İyi Filmi Sizce Hangisi?

Ben bu adamın bütün filmlerini güzel buluyorum ama sanki 3 Idiotsun yeri ayrı gibi.

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi birbirinden harika tam anlamıyla bu ama 3 ıdıots gerçekten farklı gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Aamir Khan kimmiş Al Pacino gibi bir adam varken :)

0|0
    2|0
    • Niye kıyaslıyosunki hemen al pacinonun çok iyi oyuncu olması aamiri kötü oyuncu yapmaz

• Lagaan tabikide...

1|0
    0|0
    • Lagaanı duymak güzel pek bilinmiyo ama çok iyi film

• Bilmem video bana ait değil lakin tahmin olarak çok etkileyici bir sahneyi bu müzikler birleştirmek istenmiş daha çok izlensin diye sanırım zaten müziklerin bu kadar çok sevilmesinin sebebi klipler veya filmler değil midir yani herkes dizi müziği reklam müziği film müziği aramıyor mu? =) var bence dediniz sizce en iyi Hint müziği hangisi? yoksa bu Kore bayan gurubun Volume Up şarkısının Hint versiyonu mu? .)

• Yani hepsi iyi bence farklı türde en iyisi diye birşey yok

• Bencede 3 idiots

0|0
    0|0
  • En son her çocuk özeldiri izledim. şu an da diğerlerini tam hatırlayamıyorum ama izledim yani. bu iyiydi bence

0|0
    0|0
  • 3 idiots ve pk

0|0
    0|0
  • idiots

0|0
    0|0
  • 3 idiots 'ı üç idiot olarak okuyan tek millet biziz enteresan :D :D

3 aptal en iyisi tabiki. Ama çoğu filmi bence güzel.

0|0
    0|0
  • Tabikide 3 idiots

0|0
    0|0
  • her çocuk özeldir

0|0
    0|0
  • 3 İdiots ve Ghajini en beğendiklerim ama hepsi güzel.

Birde Türk filmlerine bak.

0|0
    0|0
    • Eski türk filmlerini izledim yenilerini çakma ve ahlaksız buluyorum benim görüşüm

• hepsi :)

0|0
    0|0
  • Pk ve 3 idiots arasındayım

0|0
    0|0
  • pk-2014 ghajini bu fılmlerın yeri ayrı

0|0
    0|0
  • Gajini

0|0
    0|0
  • Talassh ve ghajini

0|0
    0|0
    • Aa Talaash diğerleri kadar ünlü olmayan ama diğerleri kadar güzel bir filmi aamirin

• Tabiiki ghajini efsane zaten Talaashta da şok olmuştum ve de şarkısı çok güzeldi Talaashın

• Aklıma geldi ve dinliyorum şu an

• Ghajini

0|0
    0|0
  • PK PK PK

0|0
    0|0
    • Pk yı yapmak hindistan gibi din çatışmasının çok yoğun olduğu bir ülkede böyle köklü bir eleştiri yapabilmek film yoluyla büyük cesaret hindistanda çok eleştirilmiş hatta yasaklanmaya falan çalışılmış ama şimdi açık ara hindistanın en çok gişe yapan filmi

• Güzel araştırma bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

• 3 Idiots ve Ghajini

0|0
    0|0
  • 3 İdiots :D

0|0
    0|0
  • PEKAAY ÖNERİRİM

0|0
    0|0
  • 3 idiots tsbikii

0|0
    0|0
  • Ayırt edemiyorum

0|0
    0|0
  • faana ghajini dhoom 3 her çocuk özeldir ghulam

0|0
    0|0
    • Ghulamı görmek de güzel pek bilinmese de muhteşemdi

• Tabiiki Bollywood dünyaya açılmış türk filmlerinden hangisi başka ülkelerde vizyona giriyo?

• aynen bir zamanlar yılmaz güneyin sürü duvar ve yol filmleri başka ülkelerde yayınlandı başkada hiç bir film bunu başaramadı sadece susuz yaz filmi bide zamanında.. ya sence recep ivedik gibi bir saçmalık mı dışarda yayınlanacak

• 3 idiots ve ghajini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• yaaa onun fılmlerıne ayrı gayrı yapasım bıle gelmıyor hepsı farklı bır etkı farklı mesaj ıcerıyor. Daha cok fılm yapsa keske Türk mılletının kalbıne gırdı USTA sanatçı.

Ghajını den çok etkılenmıstım

1|1
    0|0
  • Butun filmleri mukemmel istisnasiz hem de. Ama haklisin ben de Aamir Khan'ı 3 Idiots la tanıdım sonradan butun fimlerini izlemek bagimlilik halina geldi. Tartismasiz en iyi oyunculardan biri.

1|0
    0|0
  • Ghajini en sevdiğim

0|1
    0|0
  • bence dhoom 3 ve ghajini ama 3 idiots ve her cocuk ozeldirde iyi gibi bilemedim yok ya dhoom 3 hepsinden iyiydi

0|1
    0|0
  • Bende bütün filmlerini severim ama benim için Dhoom 3 filminin yeri ayrı. Filmdeki şarkılar süper çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|1
    0|0
  • Bence de 3 idiots ama P. K de çokzeldi😌

0|0
    0|0
  • Hepsini çok beğendim ama 3 idiots ve p. k zirveyi paylaşır

0|0
    0|0
  • her çocuk özeldir

0|0
    0|1
  • PK ve Ghajinide harika filmler izlemediysen mutlaka izlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle :) katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • 3 idiot ama dhoom 3 de guzeldi :))

0|0
    0|0
  • Taare Zameen Par ve 3 idiots