Hollywood mu Bollywood mu yoksa Türk Sineması mı :) ?

Hangisi size hitap ediyor. Daha çok seviyorsunuz. Sinemanın tadı hangisi :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bollywood çünkü insanlar eğlenceye mutluluğa ve duygusallığa aç yani tabiiki hollywood da çok büyük bir sektör ama Bollywood filmleri insanın içime işliyor sıkmıyor yani benim görüşüm tabi

0|1
    0|0
    • Anlıyorum :) Daha çok tat alıyorsun ve güzel açıklamışsın zaten o sinemaya has tadı. Diğer sinemalar neden o tadı veremiyor oysa daha çok gelişmiş olmasına rağmen mesela Hollywood. Tuhaf. Değerli yorumun için teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bollywood

0|1
    0|0
    • Neden bolly :)

• Genelde ders veriyo filmleri yani hollywoodda da var ders veren filmler ama bollywood insana güzel duygular aşılıyor masum aşkları kardeşliği aile sevgisini arkadaşlığı... Ama diğer sektörlerde kimin eli kimin cebinde belli değil insanın bilinç altına her türlü ahlaksızlığı yerleştiyorlar hep küfür hep cinsellik Bollywoodda bunları göremezsin tabi harika hollywood filmleri de var hakkını yiyemem bir de aamir khan faktörü var tabii

• Kültürlerinin bize yakın olması da belkide büyük bir nedendir

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlar hem eğlenmek hem duygulanmak ve kendilerini gerçek dünyadan soyutlamak istiyor birkaç saatliğine bunu da en iyi Bollywood yapıyor

1|1
    0|0
    • Güzel açıklamışsın. Bollywoodun kendine has o tadını niyeyse Hollywoodda ya da Türk sinemasında göremiyorum

• kesinlikle hollywod

0|1
    0|0
  • Bollywood tabiiki

0|1
    0|0
    • Neden peki?

• Aslında hindistan çok ilgi çekici bir ülke bizimle alakaları yok bence birçok din var hepsi bir arada çok büyük fakirlik var ama dünyanın en zenginleri de var çok tehlikeli falan ama doğal güzellikleri ve festivalleri harika yemekleri de öyleymiş bir de hintli kadınları çok beğeniyorum

• Sinema ve sanat bir ülkeyi tanımamıza ve sevmemize nasıl vesile oluyor ama :)
      Dünyanın belkide en çirkin kadınları oysa. Çok güzelleri var da geneli itibariyle diğer ülkelere göre bence. Giyimleri dansları hoş hayran olmamak elde değil oda ayrı :) evet çok geniş bir kültüre ve yoğunluğa sahipler

• Hollywood

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...