Yatarken veya yatakta kitap okuyor musunuz?

ben hiç böyle bişey yapmadım. yapanlarıda saçma buluyorum. çalışma masası diye bişey icat edilmedimi...

0|0
21|15

En İyi Kız Görüşü

• hemen her gece. kitap sadece bir çalışma materyali değil aynı zamanda keyif aracıdır. insanın pür yalnızlığa en yakın olduğu anda, yani uyku öncesi ise ayrı bir keyif verir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• kitap okumayı seven biri her yerde okur ve hiç biri saçma olmaz

Onları yargılamak asıl saçmalık olur

0|0
    0|0
  • ama kitap okumak öyle ders amaclı değil zevk amaclı romandır tarzı seylerr neden calışma masasında okuyalım ki uzanırız yataga acarız kitabımızı kaldıgımız yerden devam ederiz rahat rahat

1|0
    0|0
  • evet ben hep yatakta ve yatarken okurum hatta kitapla sızar kalırım

0|0
    0|0
  • Kitap okurken uyuyakalmak harika bir duygu...Masada uyunmuyor :))

0|0
    0|0
  • kitabın çalışma masasında okunacak diye bir kuralımı var? . kitap okumak bir zevktir. yatakta okunması ise ayrı bir zevktir.

0|0
    0|0
  • kıtap okumaktan nefret ederım ben yataga uyumak ıçın gırenlerdenım kıtaptı dergıydı vs okumam okursamda masada degıl koltukta okurum

0|0
    0|0
  • kitap odada,balkonda,salonda vs vs birçok yerde okunabilir illa masa da okunacak diye de birşey yoktur ki

0|0
    0|0
  • çalışma masasında kitap mı okunur ya? asıl o saçma! yazı yazmıyorsun ki masada en fazla 5 sayfa okursun ama yatakta yayıla yayıla kitap bile bitirilir.

0|0
    0|0
    • yatakya insanın uykusu gelmez mi. okuduğunu anlayamazsın ki. iş olsun diye okuyorsunuz sanıırm...

• ...yatağa yatınca kurulu saat gibi uykusu gelmiyor ki insanın. hem de daha rahat oluyor.çalışma masasında toplantıya hazırlanır gibi kitap okumakta bana iş gibi geliyor...

• Her gece. Masada kitap okumaktan nefret ederim.

0|1
    0|0
  • masada kitap okumak yorucu.

0|0
    0|0
  • kolum agrıyo biraz ama güzel oluyo

0|0
    0|0
  • ya ne yatagi millet tuvalettde okuyo kitap yataktami okumayacaklar=)

0|0
    0|0
  • Herkesin çalışma masasımı var ?

0|0
    0|0
  • Calisma masasinda kitap mi okunur? Bak bana da bu sacma geldi. Hep yatarak okurum.

0|0
    0|0
  • bende hep yatakta okurum yatakta okumak masada okumaktan çok daha ıyı gelıyor bana

0|0
    0|0
  • Evet gözlerimi yorduğu için uykumu getiriyor.

0|0
    0|0
  • yatmadan önce okumak masada okumaktan çok daha zevkli

0|0
    0|0
  • insanın beli ağrıyor masada

0|0
    0|0
  • okurum uyumadan önce kitap okumak en zevk aldığım şeydir.

0|0
    0|0
  • yatakta okunur kitap yatakta kitap okumayı çok severim ben hatta laptopuma

da yatakta bakıyorum:))

0|0
    0|0
    • laptopu yatağın üzerine koyaran anakartını yakarsın. boşuna dememişler dizüstü diye. alttan hava almasa acaip sesler çıkarmaya başlar. pervanesi hava alsın dikkat et.. evi yakarsın..

• onların masaları var yataga gore ayaklı boyu degısebılıyor ben kullanıyorum..

• nerden aldın canım peki? big35?

Erkekler Ne Diyor 15

• He

1|0
    0|0
  • ne alakası var saçmalıkla rahat edemiyorsun anlarım, kitap masa da okumak içindir demek bence daha saçma. rahatlık meselesi

0|0
    0|0
  • Yatakta kitap okumak iyidir.cesit cesit sekil alarak okumasi iyi oluyor.Masa basinda kisitlaniyorsun,ozgurluk yok

Konudan bagimsiz.alafranga diye bir tuvalet icat edilmis,erkekler ayakta isiyor.Ben de bunu sacma buluyorum

1|0
    0|0
  • Masada okumayi beceremedim henuz :((((

yatakta uzun otururken okumayi tercih ederim

veya rahat bir koltukta keyifle kahvemi icerken

0|0
    0|0
  • Yatakta hemen mayışıyor insan ister istemez. Koltukta yeşil çay eşliğinde tadına doyum olmaz ama :D

0|0
    0|0
  • koltuğuma kurulur nefasetle okurum.yatakta olmuyo :D

0|0
    0|0
  • uyumak için 1000de 1 ... bende sevmiyorum yatakta yemek yemek,bir şey içmek (sigara hariç),uyumak için kullanıyorum sevmiyorum öyle kitaptanda birşey anlamıyorum o zaman...

0|0
    0|0
  • Çalışma masasında kitap okumak da bana saçma gelir. Yatakta ya da kanepede uzanarak okurum. Belimi ağrıtmanın lüzumu nedir.

Ders çaılşmıyoruz eğlenceli birşey yapıyoruz o yüzden rahat ararım arkadaş.

0|0
    0|0
  • oturarak okumaktan yorulduğumda yatarak uzanarak okur bazen öylece uyurum.

0|0
    0|0
  • Yatarken okumayı severim de uykum gelince kitabın kontrolü zor oluyor, elimden kayıyor.

0|0
    0|0
  • Yaw yaw masada kitap okunmuoooo yatark yapılan en güzeel seylerden birisi :D

0|0
    0|0
  • Üşümediğim sürece yatakta herhangi bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Yatarken hayal kurmayı tercih ederim , müzik eşliğinde ..

0|0
    0|0
  • yatakta ya uyurum yada terletici aktivitelerden sonra bazen okurum...

0|0
    0|0
  • Heryerde okurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...