İstanbul'un nereleri gezilmeli?

İstanbul'da Boğaz turu, Topkapı-Sultanahmet, Piyer Loti, Taksim, Beyoğlu dışında bir yere gitmedim. Bunlar dışında tarihi mekanlar, kafa dinlenecek yerler, fazla sosyetik olmayan lezzet durakları önerebilir misiniz? Şubat başında Adalar'a gidip bisikletle turlayacağım, onu da hariç tutalım

Güncellemeler:
Öneriler için danke schön. İstanbul'un en güzel tarafı Ankara'ya dönüşü demek ki...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adalar diyecektim bende... Özellikle Adalar'da bisiklet turu favorimdir ve sıcak aylarda neredeyse her hafta giderdim. Gideceğin zaman arkadaş ararsan ben de katılırım tura :) gezilecek diğer yerler olarak Anadolu Yakası'nı da keşfetmeni öneririm. Ben bu tarafta oturuyorum diyemi bilmiyorum ama Avrupa Yakası'ndan daha cok seviyorum. Önerilerim şunlar; Kadıköy-Bostancı arsında sahilde hem güzel mekanlar (hem pahalı hem ucuz secenekler var), hem de temiz ve ada manzaralı havada keyifli dakikalar gecirebilirsin. Üsküdar ve Beykoz taraflarıda keşfedilmeye değer yerler Özellikle Beykoz bence İstanbul'un en bozulmamış yeri diyebilirim. Özellikle kahvaltı veya piknik icin ideal denilebilir. Bisiklet icinde iyi parkurlar var. Polonezköy ve Şile gibi yerlere de ilk Bahar veya Yaz aylarında gitmeni öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yerebatan sarnıcını gitmeden olmaz çok güzel orasıı :D

0|1
    0|1
    • ayasofyaya git eminönüne balık ekemek yemeğe bakırköye git sahili gez kokoreç ye filan :D

• siz manzara görmemişsiniz :D

• onu bunu geçte yerebatan sarnıcına kesin git :D

• Bebek, Ortakoy, Arnavutkoy, Sariyer sahil seridi. ekle.

1|0
    0|1
  • fenerbahçe sahili ... rahatlatıcı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ağva-şile tarafları

0|0
    0|0
  • bogazda fotograf çekilesi yerler vardır

0|0
    0|0
  • esenler

gaziosmanpaşa

bayrampaşa

bağcılar

zeytinburnu

yenibosna

dolapdere

kasımpaşa buralar güzel yerle burada kafa dinleyebilirsin

1|0
    0|1
    • dalga mı geçiyosun? :) Bayrampaşa'da napıcan? :)

• dandik tabi.bu saydığım yerler aslında istanbulun yarısı işte.geriye kalan yerlerde sayılı bilindik yerler.insan sıkılıyor işte

• Nasıl bir hayal gücü bu?1

Yükleniyor...