İzlenmeye değer vizyona gelecek filmler hangileri?

Intruder : link

The Thing : link

John Carter Of Mars : link

Killer Elite : link

Güncellemeler:
link unutmadan bunuda ekliyim çok güldüm gerçekten . :)
bennapçam'ın tavsiyesi : link

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• The Thing'e kesin gidiceğim. Intruder'e de gitmek isterdim lakin Türkiye'de vizyona girmiyormuş sanırım, o tür filmleri de net üzerinden izlemeyi sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • Netten sinemadan biryerden izlemek lazım .

• Sinema dışında izleyince bu tür filmlerden olumsuz etkilenebiliyorum

• Evet film aslında çok güzelken kötüymüş ya diyebiliyorsun , sinemadaki tadı yakalamak mümkün değil .

Kızlar Ne Diyor 9

• kars hikayeleri filmini merak ediyorum açıkcası

0|1
    0|0
  • hobbit link

0|1
    0|0
  • filmlerden daha cok hosuma gden the thıng ama artk bayatladı bu tür filmler sanki..ben ıron man 3 bekliyorum...ondan önce sherlock holmes var tbi...

0|1
    0|0
  • intruder filmine evde bakarım heralde ama diğer filmleri mutlaka sinemada izlemek lazım

0|1
    0|0
  • The Thing. Büyük ihtimal izlerim.

0|1
    0|0
  • teşekkürler not aldım

0|1
    0|0
  • paylaşım için teşekkürler.

0|1
    0|0
  • Sana ne kadar teşekkür etsem az! 6 yıldız verdim.

0|1
    1|0
    • Hiç önemli değil , yardımcı olabildiysek o bana yeter .

• allahım nereden baktım şu ıntrudere evde yalnızımda 12 saniye baktım sonra anladım ne oluyor orada yaw korktum şu an

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Amerikan korku tarzı filmleri pek de beğenmiyorum. Hoş bu ayrı bir tartışma konusu yapılabilir bir ara ama en özet haliyle: her milletin ürünü kendi kültürüne göre oluşuyor, müzikleri halk oyunları haliyle çağımız için sinemaları senaryo konuları da öyle..Sanırım biz biraz cengaver bir ırktan geldiğimiz için, bir evin içinde olan abuk subuk işler, elinde bıçak birinin koşması, sessiz telefonlar vs. bunun gibi klasik insandan sadır olan şeyler bizi pek korkutmuyor..Basit geliyor..Hani biz millet olarak öyle durumlarda tencere tava ne geçirsek elimize dalar öbür taraftan çıkarız.. Ondan mı korkucaz?:) Sanırım biz inançlarımız da gereği biraz daha "ruhani" olaylardan korkuyoruz tabi basit olmazsa ve sürükleyici olursa..

Gel gelelim yukardaki linklerden Killer Elite tercih ederim kadim dostum Robert De Niro'yu hala izleyebilmek büyük zevk olur..:)

Bunun dışında "İstanbul" yada "İstanbulun Fethi" adında yerli bir film çekiliyordu büyük bir sermaye ile..Ve sanırım bu sefer işi ciddiye alıp harika bir film hazırlıyorlardı hem tarih hem kültürümüzle alakalı ama Malkoçoğlu havasında da değil...Uzun dönemdir onu bekliyorum..hörmetler.

0|1
    0|0
  • the thing'i merak ediyorum john carpenter'ınki gibi bir klasikten sonra nasıl yorumlamışlar acaba

0|1
    0|0
  • john carter of marsı yeni görüyorum iyi bir şeye benziyor.

killler elite oratalama bir film gibi imdb den 7,... küsür almış fena değildir oda izlenir bir filmdir bence.

0|1
    0|0
  • The thing kesinlikle.Bakalim eski film gibi kult olabilecek mi?

0|1
    0|0
  • The Thing, deli gibi bekliyorum, sebebim mew.

0|1
    0|0
  • 11.11.11 de gelecek olan The Immortals Ilgımı cekmıstı :)

0|1
    0|0
  • The thing i umarım güzel yapmışlardır. Beklemedeyim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...