Sesimi nasıl geliştirebilirim?

Arkadaşlar merhaba,
Zaman zaman arkadaş grubunda ya da evde şarkı falan söylüyorum. Eğlence olsun gülelim diye yapıyordum yani ciddiye almıyordum falan ama arkadaşlarım sesimin güzel olduğunu söylediler. Müzik öğretmenimiz falan öğrendi, söyle dedi ama ben utandım açıkcası. Normalde kendime güvenen biriyimdir fakat konu ses oldu mu güvenim azalıyor. Sesimin iyi olduğunu bende farkındayım, kendimi övmek amaçlı demiyorum kesinlikle, ve eğer hoca sesimi beğenirse vodafone freezone yarışmasına bile götürebilir beni, okulun solistlerinden olabilirim.
Uzun lafın kısası kendime güvenipte o sahneye nasıl çıkabilirim sizce ve ses konusunda kendimi nasıl geliştirebilirim?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bulunduğun şehir de ses eğtimi denilen şan eğitimi alabilirsin. eğitim verecek kişinin diploma ve yeterliliği hakkında bilgi sahibi olup ona göre uygun birini seçmelisin. sıradan bir sesin olsa bile doğru ve istikrarlı bir çalışmayla 1-,5-2 oktav sesini yükseltebilirsin.

0|0
    0|0
    • Oturduğum yerde şan eğitimi veren bir yer yok malesef

• Evet araştırıcam, teşekkürler.

• başarılar.

En İyi Kız Görüşü

• iste yeter. şan dersi al. şarkıyı söylerken anlamlarını hisset. zaten sahneye çıkca kimseyi görmüyosun istesen de ışıklar gözünü kamaştırıyo.;)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ŞAN ŞAN ŞAN :)

0|0
    0|0
  • bilmiyorum kursa falan git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her sabah kalktığında aç karnına 1 su bardağına birkaç tatlı kaşığı tarçın koyup iç. Kısa süre içerisinde sesindeki güzel değişimi göreceksin

0|0
    0|0
  • şan egıtımı al

0|0
    0|0
Yükleniyor...