Son çıkan parçalardan sözlerini beğendiğiniz parça hangisi gençlik ;-) ?

Sözlere bak be sözlere benim gibi aşkla gırgır geçen adamı bile inandırdı coşturdu bu parça
(((Bu saatten sonra fark etmez))) Doğrusu yordamıyla çözeriz biz artık ((((Geçmişindeki hikaye beni üzmezNasılsa yenisini yazıyoruz artık))) Gözümün önünde bin bir gece masallarıİnandığım aşk var ki devirmez mi dağlarıSen yaz yeter ki akılda kalanlarıTamamlarız eksiğini gediğini ayrı ayrı (((Ve herşeye tepki diye dünyaya gelmişsin)))(((Nasıl zarafet Allah’ım çok güzelsin))) Biraz kusur be bari, olan var olmayan var (((Ayarı yok harbi, kırk yılda bir gibisin)))
Murat dalkılıça selam otobanı delmeye devammmm alalım sizin number one larınızı gençlik ;-)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kırk yılda bir gibisin i bende hem söz hem müzik olarak çok beğenerek dinliyorum hatta bir gün gün boyu sadce bu şarkıyı dinledim :) onun dışında mustafa ceceli gül rengi sözleri güzel.

0|0
    0|0
    • Ciddimisin ben bittim bu parçaya tekrar manyağı oldum parçada en beğendiğin söz hangi söz.

• Ben öyle anlamak istiyorum sonuçta kırk yıl kim öyle kim kala tadını çıkartmak lazım şeklinde geliyo bana ;-)

• bilmiyorum dşünceni ama bence çok romantik bir parça :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın...

0|0
    0|0
    • Gülşeeeende iyidirrrrr o yılanın zehrinden şarap yapsındda içelimmmmm ;)

• Dimiii

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...