Süper, okudukça okuyasım geldi dediğiniz bir kitap var mı?

ARkadaşlar Çok süper kitap okudum okuyasım geldi dedğiniz kitap var mı ? Ayrıca Tarihi sürükleyici kitaplar önerirmisniz ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Tarihçi -Elizabet Kostova eminim beğeneceksin ...

0|0
    0|0
  • Tarihi olarak Turgut Özakman'ın kitaplarını öneriririm.Şu Çılgın Türkler,Cumhuriyet,Diriliş.Bunun dışında sürükleyici olarak Dan Brown'nın kitaplarını öneririm.Melekler ve Şeytanlar,İhanet Noktası,Digital Kale gibi.

0|1
    0|0
  • Tarihi sürükleyici diyosan lisedeyken Kutsal Kasenin peşinde diye seri vardı okumuştum sürükleyiciydi tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
  • ismail bilginin kitaplarını deneyebilirsin bana göre muhteşem yazıyor

0|0
    0|0
  • reşat nuri güntekin bir kadın düşmanı 2-3 kere okumuşumdur hastasıyım

0|0
    0|0
  • şu an yanı başımda olan kitap ' Fazladan bir ceset' Ellis Peters yazarı

0|0
    0|0
  • grinin 50 tonunu okumayı düşünüyorum ama ilgi alanına girer mi bilemiyorum

0|0
    0|0
    • Neyle alakalı bir kitap ?

• bilemem :) bende bikaç yerde gördüm öneriyi okuycam inşallah bakalım

• :) Hayırlısı okursan buraya yazarmısın yada özelden mesaj atarmısın hoşuna gidersse ?

• ben çok severim kitap okumayı.canan tan ın ferayesini okumadysan tavsiye ederim.1 oturuşta okudum.ve çok etkilendiim

0|0
    0|0
  • yer altından notlar dostoyevski insanı başka psikolojik sorunları varms gibi hissettiriyo ama sonu güzel kitap okuma alışkanlığı kazandım sayesnde okurken ara ara yorganı kafama çekiyor düşünüyorum tam sorunlu gibi ama okuyunca daha iyi anlarsın

0|0
    0|0
    • Hımm güzele benziyor :))

• Zaten hep yanlız başıma okurum ama cidden çok ilgimi çekti yarın almayı düşünüyorum :)

• ii fikir

Erkekler Ne Diyor 5

• İbni fadlan ın seyahatnamesini tavsiye ederim.Bağdattan itil bulgarlarına doğru olan yolculukta gördüğü herşeyi anlatıyor.İlginç bilgiler var içinde.

0|0
    0|0
  • her gün 1 dua

0|0
    0|0
  • tarihi kitaplardan christian jacq kitapları güzeldir, ramses serisi, vezirin adaleti serisi vb

Türklerden reha çamuroğlu güzel tarihi roman yazar

Yaşar Kemal'den Çakırcalı Efe okuyabilirsin onu çok severim ben, yarım günde biter zaten

0|0
    0|0
  • Trenyolu faciası çok güzel bi kitap tavsiye ederim sürükleyici

0|0
    0|0
  • aniden okuyasın geldiyse inan o kitabı bitiremeyeceksin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...