Öncelikle tüm kitapseverlere benden bir kupa cappuccino?

Öncelikle tüm kitapseverlere benden  bir  kupa cappuccino?
Herkese merhaba, okuduğum bir romanı yeni noktaladım ve yeni arayışlar içerisine düştüm. Dünya klasiklerinden okumak istiyorum fakat.. Abi başları çok sıkıcı ya! Merak edesim, okumaya devam edesim gelmiyor, Tolstoj'dan Anna Karenina olsun, Manzoni'den Nişanlılar olsun.. Bana çok beğendiğiniz bir klasiği önerir misiniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Jestiniz için öncelikle teşekkür ederim. Ayrıca öncelikle sizin hangi türü sevdiğinizi söylemeniz gerekiyor.

1|0
    0|0
    • Favorim gerilim/polisiye ama farklı türlere de herzaman açığım. Yeterki sürükleyici olsun.

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler, hepsini dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.

• Teşekkür ederim. Siz okumak istedikten sonra inanın bana istemediğiniz kadar yazı bulursunuz. Güzel ve huzurlu okumalara...

Erkekler Ne Diyor 10

• Jane austinin kitaplarini oku derim.. Cok klasige kacmak istersen franz kafka.. Fantastik seviyorsan j. r. r tolkien ve g. Martinin kitaplarini oneririm.

1|0
    0|0
  • Dan brown cehennem oneririm ayni yazarin kayip sembol de zaten okumussundr. Orman olabilir. Mevsimsiz sicaklar da diyeyim ama bazi yerleri erotik

1|0
    0|0
  • ivan goncarov - oblomov
    harika değil, sürükleyici eh ama bir klasik ve kitaptaki ana karakter üzerine tezler yazılmış bir klasik.

1|0
    0|0
  • Martin eden

1|0
    0|0
  • Ellerine sağlık

1|0
    0|0
    • 😄 seninle yine kahveli bir soruda karşılaştık

• 'Havan kime yabancı' 😄

• Evet yanlış oldu 😂

• Therese'yi okumuş muydun?