Hülagu Hana neden gerektiği değeri vermiyoruz?

Hülagu Hana neden gerektiği değeri vermiyoruz?
Sırf İslam halifesini atlara çiğnettiği için neden bazı kişiler atamzıa kin güdüyor. Sırf Müslüman olmadığı için, büyük haksızlığa uğramış tarihi şahsiyetlerinden biri de hiç şüphesiz HÜLAGU HAN dır.

http://www.bilinmeyenturktarihi.com/hulagu-han.html

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Islama karsi savasmis birine neden deger veriyim.

0|1
    0|0
    • İşte geldi bir ümmetçi türk düşmanı arap daha..

• İslam'a karşı savaşmadı. Türklere müslümanlığı kılıçla kabul ettirmeye çalışan arap itlerini terbiye etti.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Müslümanım. Ve zulmcü arap pçlerini doğrayıp terbiye ettiği için atam Timur ve Hülagü hanı çok seviyorum. Ruhları şad olsun. Kendisinin en büyük hobisi pençeleri sökülmüş ayı ile güreşmekti yanlış hatırlamıyorsam :)

0|1
    0|0
    • Arap müsfetseleri gelmeden anlatayım. Arap pçleri bize kılıç zoruyla islamı kabul ettirmeye çalıştı bizim hakanlarımızda o zulümcülerden kelle kuleleri yaptırdı. Biz asla kılıç zoruyla kabul etmedik.

• Pençeleri sökülmüş ayı mı? O günah değil mi

• Müslüman değildi kendisi. Günah aramak saçma olur

• 0|0
    0|0
    • Bir de inanırlar şuna. Başında fes olan adamdan ben tarafsızca görüş veya bilgi beklemem

• ilk defa duydum adam neymiş be halifeyi çiğnetmiş ha halife ne ya peygamber öldükten sonra milletin üstünlük için kendilerine taktığı sıfat değilmi her gelen bişi uydurmuş az bile yapmış bence

0|1
    0|1
  • Din, seçim; ırk ise kaderdir...

Seçimler, değiştiremeyeceklerimizden üstündür.

1|0
    0|0
  • Sırf İslam halifesini atlara çiğnettiği için olabilir mesela?

0|0
    0|0
Yükleniyor...