Teoman'ın şarkı sözleri ergen tribi gibi değil mi sizcede?

-ikimize karşı bu dünya,bizi anlamıycaklar.bu hayatta bizi böyle yakamızdan tutacaksa.-bana öyle bakma.

-dedim benim kadar yalnızsan tek gecelik bir aşksan.-rüzgargülü.

-güzel vücutlar boş suratlar,benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var.-gönülçelen.

-hiç kimse bilmez,hiç kimse sevmez,şimdi sende yoksun yanımda.-hiç kimse bilmez.

tamam çoook güzel bende çok beğeniyorum bu sözleri,belkide çok şey yaşadı.ama sanki teo hiç büyümemişte hala ergenlikte gibi.şarkı sözleri bana ergenleri hatırlatıyor.ya da hepimizin içinde biryerlerde olan hala büyümemiş ergenleri:) aslında çok alengir yok sözlerde,ama öyle bir kendine çekip etkiliyor ki.garip birşey.

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• aksine felsefiktir teomanın şarkı sözleri... örneklemlerle doludur. kendisini hiç sevmem ama şarkı sözleri gerçekten üzerinde düşünülmüş ve kalitelidir. hayranımdır şarkı sözlerine...

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum dostum, salla millet yazacak yok öyle değil diye ama... aynen öyle. salla dinlesinler ergenler.

0|0
    0|0
  • serdar ortaçın şarkı sözleri gibi. :)

elimle açtın kalbi elimle çizdiğin aşk

bu yaz bütün aşklar erdi senin yine kalbin taş

0|0
    0|0
    • e okadar da değil canım:)))

• link

link

link

Türkiye'de böyle söz yazan 3-5 kişi gösterebilirsin.

0|0
    0|0
  • alakası bile olduğunu düşünmüyorum ;

kayıp bir bavuulll gibiyim hava alanında

ya da boş bir yüzme havuzu son baharda

yalnızlığı kim daha güzel anlatabilir?

0|0
    0|0
    • tabii ki canım bende çok seviyorum sözlerini. sanki biraz acıtasyon gibi.amaa süper tabi başka ne yazabilir.

• adam 33 ünde yazmış bunu değil mi rant sağlamak için değil harbiden babamın öldüğü yaştayım diyor :))

• :))

• teoman samimidir şarkı sözlerinde,yaşadığını anlatır.severim sayarım.

0|0
    0|0
  • enteresan bir çocuk pardon çocukluğu kalmadı adam teo...depresif hissettirir beni nedense bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • Onun işi o insanları iyi etkiliyor biliyor işi

0|0
    0|0
  • İçinden geldiği gibi yazıyor işte Zamparanın ölümü-2 bayıldığım parçası:D

0|0
    0|0
  • Onun tarzı bu.Ergenlikle alakası yok.

0|0
    0|0
  • sözüne de sesine de laf yok.zaten bıraktı o kadar sene müzik yaptı adam eleştirmemek lazım

0|0
    0|0
    • kötü eleştirmedim ki ama ..güzel zaten bende beğeniyorum sözlerini.neyse.

• yok ben seni baz alarak demedim zaten yorumlara bakarak söyledim ;)

• sözleri güzel de gear up yapmak istersen emre aydını tavsiye ederim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Beğenirim ben.

0|0
    0|0
  • daha 17 de onundu dimi :D

1|0
    0|0
  • Bence sen Demet Akalın,Gülşen giri türevlerin felsefesiyle yaşamalısın.Teoman'la ne işin var.

0|0
    1|0
    • ya hey allah ım ben beğenmiyorum mu dedim teoman ın sözlerini allah aşkına yaa kaç kere yazdım bende seviyorum diye..ama işte bu kadar önyargılı bizim insanlarımız..bu kadar önyargılı..

• Hiç dinlemem sevmem ,saçma sözler

0|0
    0|0
  • teoman candır canandır kandır kardestır ıyıdır guzeldır :)))

2|0
    0|0
  • bir iki şarkısını severım sesı guzel ama kıme ne için hıtp etıgı benı ılgılendırmz kulagıma hoş gelırse dınlerım o kadar

0|0
    0|0
  • Yok yaa. Teomani genelde belli bir kesimin altindakiler dinler. Buna ergenler de giriyur tabi. Onun icin sana oyle geliyor olabilir, sarki sozleri muthis aslinda. Emre aydin ergenlere daha yonelik. Cok atarli.

0|0
    0|0
  • bence sözleri gayet güzel.. aşkı, ayrılığı anlatmak için ne diyebilir ki?. ruhumu seninle paylaştığım kadın içinin güzelliği gönlüme yansıdı .. ah tanrımm felan:D:D:D

0|0
    0|0
  • Severek dinliyorum ve icimde biyerler de izi kalmis bir ergen yok.

0|1
    0|0
  • Teoman iyidir.

Özellikle rüzgar gülü ve gemiler.

0|0
    0|0
  • Rüzgar gülü şarkısını bu kategoriye sokmazsan sevinirim.

0|0
    0|0
  • teoman super yaa

0|0
    0|0
  • teoman teoman'dır

0|0
    0|0
Yükleniyor...