Film Önerir Misiniz?

Filmlerin ve kitapların birçok konuda düşüncelerimizi değiştirebileceğine inanıyorum.Çünkü şu an bazı konularda eskisinden farklı düşünüyorsam filmler ve kitaplar sayesinde. Şimdi bana öyle bir film önerinki dünyam değişsin.Çok etkilesin.

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1- DAĞ Kardesım bu filmin ilk dakkasında bile heycan var bu filmden sıkılmassın.

2- Panzehir seri katile meraklıysan bu filmi izlemenı onerırım :)

3- Kelebeğin Rüyası sakin ve güzel bir film istiyosan bunu kesınlıkle izle.

4- O... Çocukları Hayattan ders almak ıstıyosan bu filmi izle :))

5- Pardon Gülmek istiyorsan bunu :)

6- Dram istiyorsan sana dizi onerıcem Benım Adım Gultepe 8 bölüm kanalD nin sitesınden ızleyebılırsın yalnız aşırı dramdır piskolojın bozulabılır cabuk etkılenen bırıysen ızleme derım :)

0|0
    0|0
    • Türk filmi çok izlemiyorum ama kelebeğin rüyası ve o çocuklarını izledim

• Dövüş Klübünü izle o zaman Esaretin, Bedeli Zincirsiz , Soysuzlar Çetesi , Sihirbazlar Çetesi , Sin City bide Panzehir türk filimi ama aynı amerikan filmeri gibi onu izlemenı onerırım kardesım

• Bunların hepsini izledim güzel filmler saol

En İyi Kız Görüşü

• Amelie
    Yeni Hayat (Cast Away)
    3 Aptal (3 Idiots)

0|0
    0|0
    • Zevkinr bayıldım 3 Idiots benim düşüncelerimi en çok etkileyen filmdi cast away de unutulmaz bir tom hanks klasiği amelie de eh işte 😄

• Amelie ve 3idiots 1 hafta içinde izledim gerçekten çok güzeldi. Dünde Asabiyim Ben adlı bir film izledim öneririm

Erkekler Ne Diyor 14

• Aynen benim içinde çok değerlidir özellikle filmler. En iyilerim hayatımda en derin izler bırakmış filmler oluyor zaten
    Leon
    Cesaretin Var mı Aşka
    biliyorsun ki sayılsa 10 tane 50 tane bile sayılır ama en iyi ikilim bu ikisidir önermek istedim izle ve eminim çok seveceksindir :)

0|0
    0|0
    • İzledim ikisini de Leonu çok severim

• Aynen süper :)
      Yeşil Yol
      Forrest Gump izle dicemde onlarıda izlemişsindir :)

• www.imdd.com a gir 250 lik listeyi izle.. mesala film seçince o türde filmlerdi önerir sana.. filmin adını öyren gugıla yazıp yanına izleyi ekle bizim sitelerde vardır. ben altyazılı izliyom. unutulmazfilmler. com da var.

0|1
    0|0
  • VAY başıma gelenler 2 buçuk

0|0
    0|0
  • Dekalog serisi, Geçmişin Gölgesinde,3 İdiots, Nietzsche Ağladığında, Truman Show daha var da şu an bu kadar geldi aklıma.

0|0
    0|0
    • Allahım 3 idiots önerenleri gördükçe mutlu oluyorum beni de en etkileyen filmdi herhalde bu arada truman showu da çok severim geçmişin gölgesi de süperdi diğer 2sini izlemedim

• Bende çok severim 3 İdiots'u aklıma geldikçe yazarım filmleri. İyi Seyirler dilerim.

• Haider kesnlikle izle kardeşm.

0|0
    0|0
  • The Mist

0|0
    0|0
  • Schinlerin listesi kesinlikle izle fragmana falan baktım beğenmedim ama film bambaşka :)

0|0
    0|0
  • bilimsel kitapların haricinde kitaba para vermem açıp okumamda çok gereksiz

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı
    kitap hırsızı

0|0
    0|0
  • Benim adım Khan

0|0
    0|0