3 idiots...bolywood filmi ? :)

3 idiots (3 aptal) filmini izleyipte beğenmeyen duygulanmayan var mı ? ve başka bolywood filmi önermek isteyen var mı ?

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• ben çok beğenmiştim o filmi onu sevdiysen aamir khan 'ın diğer filmlerini de beğenirsin özellikle ghajini ve fanaa çok güzel şaşırtıcı filmler.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• taare zameen par filmini izledim. öneririm güzel bir film. 3 idiots ta izlemeyi düşündüğüm filmler arasında,henüz izlemedim

0|1
    0|0
  • My name is Khan , Ghajini , Taare zameen pare ( 3 idiotsdaki aamir khan oynuyo :D ) ran ne bana di jodi .. jab tak hai jaan bunları hatırlıyorum izledikleri arasında :)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • don 1 ve don 2 ye bak, black filmide tavsiye ederim cok etkilendim

0|1
    0|0
    • konusu ne bunların peki ?

• don uyusturucu satan bi adam iste tüm dünya onu yakalamaya calisiyor, black filmide bir kiz hakkimda, kiz konusamiyor, kör üstelikde duymuyor

• hmm izleyebilirim bolywood filmleri cidden güzel oluyor ya :)

• duygulanmıştım güzeldi

0|1
    0|0
  • izledim..beğendim..

Ghajini

Taare Zameen Par

Fanaa

Çaylak Milyoner

Lagaan..

0|1
    0|0
  • İzledim,beğendim.

0|1
    0|0
  • Zita ve Gita, khan filmleri müthiş onun müslüman bir filmi vardı adını unutdum bilirmisin

0|1
    0|0
  • sıkıldım biraz,biraz değil bayağ aslında

i hate luv storys süperdi

devdas zırlak bi aşk filmi

fanaa vardı sanki, başı salak sapık ama sonlara doğru iyi

Ghajini hangi filmin çakmasıydı hatırlayamadım ama hintliler arada derede dans edince güzel olmuş

neyse i hate luv storys diyorum

0|0
    0|0
  • Talaash yeni cikti Ghajini Fanaa Aamir Khanla

Main Hoon Na guzel

0|0
    0|0
  • hint filmleri güzel Siyah filmi en kaliteli filmler arasında ..

0|0
    0|0
  • bende dun izledim bu soruyu da simdi gordum, cok begendim:) cok anlamli ve mesaj tasiyan film bence

0|0
    0|0
  • Yarısında kapattım, overrated.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben duygulandım... duygulanmayan varsa alnını karışlarım :D şöyle ki benim duygularım oldugunu bile bilmiyordum uzun zamandır. bir de ağlasaydım aslında tam olacaktı...

0|1
    0|0
  • Karthik Calling Karthik link ,

Ghajini , Mumbai Günlükleri , Taare Zameen Par .

Sana bollywood'dan seçmeler..

0|1
    0|0
  • ghajini bu filimde aamir khan oynuyodu idiotsta oynayan beyaz tenli adam başı biraz sıkıcı ama dövüş sahneleri çok iyi iyi seyirler :) ayrıca 3 idiots çok iyi bir filim

0|1
    0|0
    • :) ghajiniyide izledim. mükemmel bencede o adam nasıl o kadar kas yapmış şaşırmıştım... :)

• Demekki mesleğine önem veriyo :) ayrıca google'a aamir khan filmleri yazabilirsin o adamın bütün filmleri iyi

• ghajini ,fanaa,my name is khan

0|1
    0|0
  • O film beğenilmez mi?En güzel Hint filmi belki de..

0|1
    0|0
Yükleniyor...