Giderken bir not bırakacaksınız neler yazardınız eigli?

Evet arkadaşlar sevgilinizden veya ailenizden ayrılmak zorundasınız ve bir not yazıyorsunuz neler yazardınız? Ben şunları yazardım : Gidiyorsam var bir sebebi, sebebiniz olmadan döneceğim.

Güncellemeler:
Oldum olası sevmem vedaları zaten sizden ayrı kalmak canımı yakacak bir de üzerine veda faslı olsun istemedim. Dayanamam ağlarım diye siz beni hep güçlü bilin. Sevildiğinizi de hiç unutmayın. Tabi ki de geri geleceğim kalbimin yarısını burada bırakıp nasıl gidebilirim? Beğendıklerımı guncele alıyorum.
gidiyorum elveda, herkes kendi yoluna

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Oldum olası sevmem vedaları zaten sizden ayrı kalmak canımı yakacak bir de üzerine veda faslı olsun istemedim. Dayanamam ağlarım diye siz beni hep güçlü bilin. Sevildiğinizi de hiç unutmayın. Tabi ki de geri geleceğim kalbimin yarısını burada bırakıp nasıl gidebilirim?

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Söyle bir giriş yaparım; "Veda vakti geldiyse bu diyardan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limanda..." notun devamıda bu cümleyle gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Herşey için teşekkürler iyi ve güzel şeyler yaşadık kötü günlerimiz de oldu iyi günlerimiz de ama hepsi değerli bir anı olarak daima kalbimde kalacak artık birlikte yürüdüğümüz yolun sonuna geldik gittiğin yolda iyi insanlar ile tanışmanı dilerim elveda

0|1
    0|0
  • Her zaman yazdığım şeyi.
    Hafif hafif çiseleyen yağmurun altında kalırsan saçlarını okşayan her tanede beni hatırla.

0|1
    0|0
  • Elveda şehri muazzam gönlü güzel insan elveda ruhuna sarılmış aşk duyguları. gidiyorum ama gelicem beklesen gerzek" diye de laf sokardm gitmeden.

0|1
    0|0
  • Cumaya gittim dönücem 😂

1|1
    0|0
  • Kendinize iyi bakın sizi cok seviyorum yazardım

0|1
    0|0
  • ''Şimdi ben gidiyorum. Fakat ne zaman çağırsan gelirim..'' dedi.
    ...
    "Nereye çağırsan gelirim"

0|1
    0|0
  • Beni merak etmeyin döncem :D dönmezsem aramaya gelin :D

0|1
    0|0
  • o ne l*n öyle , ben olsam hadi kaçtım yzrm

0|1
    0|0
  • Sadece gidiyorum derim bu kadar.

0|1
    0|0
  • Sen daha iyilerine layıksın asdfgh 😄

0|1
    0|0
  • "Godoyom hodo no holonoz vorso goron "

1|0
    4|1
  • A tout le monde
    A tous mes amis
    Je vous aime
    Je dois partir
    Megadeth- A tout le monde şarkısında geçiyor. Çünkü rocker'ız :)

0|0
    0|1
  • Beni uzen herkesin Allah belasini versin bee! (anne baba siz haric :* )

0|1
    0|0
  • Benim. vedam sevgilime buydu..

Ha seninle ayni ildeyiz ha degiliz ha gitmisim. ha gitmemisim ne farkeder ki ben senin kalbinden gitmisken buradan gitmisim cok mu? sen beni gitmesemde gittim farkez.. farzetki senden gidisimin olmasin bir daha dönüsü..

Atomu parcaladim.. herifi aglattim.. kendimnmigde kanamasi hecirdim.. simdi ise hala dinmugir seve seve biraktibeni.. geri. s'ke s'ke dondu ben isyemedim seve seve affedemedim.😑😑😢

0|1
    0|0
    • Üzücüymüş cidden...

• Hala deli gibi sevihorum ama olmuyor kultur farkli.. Bana kalsa evddn dd gidecemde iste sigamadim gitti bu aciyla..

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...