Ne tarz müzikler dinlersiniz?

Mesleğim müzik prodüktörlüğü , işimi yaparken genel olarak canlı müzikler üzerine yoğunlaşsam da Ahmet Kaya'nın nağmelerinden alamıyorum kendimi . Sizin sevdikleriniz ?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ruh halime bağlı,neşeliysem yabancı pop duygusalsam slov çook nadir arabesk hee unutmamak lazım türkü dinlerim aradada

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o ankı hıslerıme baglı mesela gun gelır pop gun gelır tsm

0|1
    0|0
  • arabesk rap hariç her tarz:)

0|3
    0|1
  • HER TÜRLÜ SEWERİM :)

0|1
    0|1
  • her telden dinlerim ama özgün müzikleri daha çok severim

0|1
    0|0
  • Türk sanat müziği

0|0
    0|0
  • kanun,ud taksimleri dinlemeyi çok severim.İnce Saz ekibine hastayım diyebilirim tek kulaklarımın pasını alaan tür.

0|0
    0|0
  • Tamamen ruh halime bağlı :D Yeri geliyor türk sanat müziği, yeri geliyor R&B, yeri geliyor pop, yeri geliyor rock dinliyorum ve hepsi gerçekten o anda ne hissettiğime bağlı oluyor :D

0|2
    0|0
  • ben en cok pop müzikleri severim

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Rock dinlerim.. Slow parçalar.. Bazı hareketli pop şarkılar filan.

0|1
    0|0
  • Eski şarkılar ve sanat müziği daha çok

0|1
    0|0
  • etnik müzikleri daha cok severim... mesela bu aralar iris music dinlerim ki gayet hoş... tabi her tür dinlerim

0|1
    0|0
  • rock metal trance alayını dinlerim

0|2
    0|0
  • Herşeyi dinlerim. Ama ilk üçüm jazz, blues ve hiphop.

0|1
    0|0
  • benim için bütün müzikler bir yana, Ahmet Kaya'nın yaptığı müzik, sarkılar, sanat bir tarafa.sesi besteleri yorumu harika.onun kadar müzikal anlamda tad veren baska yorumcu yok..

0|0
    0|0
  • Funda ARAR favorim olmakla birlikte, Rafet El Roman, Kıraç, Sezen Aksu, Deniz Seki, Volkan Konak, Orhan Gencebay ve Müslüm Baba dan acaip haz alırım.

0|0
    0|0
  • slow, rock,pop

0|0
    0|0
Yükleniyor...