Fantastik kurgulardan hoşlanan gelsin dicem ama herkes yazıyo zaten.. de gelin o vakit

tabi bir de açıklamayı okumak lazım ki soru cümlesi olsun...

fantastik film, kitap, dizi vs... kurgulardan hoşlanan izleyen okuyan varsa babasının hayrına ne okudugunu ızledıgını falan yazsın da ben de bakıyım belkı güzel bişeyler buluruz da izleriz

tink yu cınlarım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Vampir akademisi serisi

Fisilti serisi

Geceevi serisi

Dizilerden;the vampire diaries,heroes,supernatural simdilik aklimaa gelenler bunlar

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim pepee üç ay sonra görüşürüz artık anca bıter :D

aslında daha gercekcı olmasını tercıh edıyorum ben yanı akla daha yatkın olmasını.. yuzuklerın efendısı bu anlamda daha yakın gelıyo bence...

Kızlar Ne Diyor 1

• Ursula le guin - link - link şahı link

0|1
    0|0
    • kadın bir kez şaşırt beni de şu sitenin en kallavi hatunu olmadıgını düşüneyim yahu :)) seviyorum seni kadın ! ben bu ara ejderha mızragı serısının kıs gecesı ejderhalarını okuyorum ve sanırım kı drizzt efsanelerının devamı... sonra da tabı kı tolien kıtaplarını okıcam... teşekkür ederim kadın ;)

• mümkün değil :) link öyle programlanmışım ;)

• bir nefes kadar uzağımda, bir okyanus kadar yakınımdasın...

Erkekler Ne Diyor 2

• neil gaiman ın kitapları ve sandman çizgiromanı efsanedir. Edebiyat ödülü almıştır. Hatta sandman ödül aldıktan sonra yarışma kriterlerini değiştirmek zorunda kaldılarki bir daha çizgiroman la girilemesin diye. Forgotten Realms okumanı tavsiye ederim Drizzt Dourden anasını ağlatıyo. En son Hobbit filmi çıktı izledim güzel olmuş. Ama şu Tom Bombadil hakkında hala detay vermediler. Bir wild mage göremedik deyyuslar yüzünden.

0|0
    0|0
  • david eddings şiddetle tavsiye edilir tüm kitapları

0|0
    0|0
Yükleniyor...