Sigara içmek hakkında?

sigR içen erkek ve bayan hakkındaki kültürel ön yargınız veyahut görüşünüz ne?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Sigara markasına göre zenginliğini, içiş şekline göre de yaşam tarzını anlarım. Ama geneli kederden başlıyor sigaraya bu kesin. Pis kokuyor, dişleri sarartıyor, aşırı kilo aldırtıyor veya verdirtiyor. Hoş birşey değil.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu nasil bir soru boyle..
    Sigara icmeyi neden otekilestiriyorsunuz anlamam...

0|1
    0|0
  • Kim ne derse desin arkadas istedigim yerde yasak olmadigi surece icerim baskalarinin fikirleri de beni miklemez

0|1
    0|0
  • içen içer içmeyen içmez. Ay içiyo tu kaka ay içmiyo ezik demek. Olgunlaşmamıs beyine sahip olundugunu gösterir

0|1
    0|0
  • bence bir leydiye yakışmıyor ama leydi olduğumu da iddia eden yok :) ben bu görüşle ilerliyorum

0|1
    0|0
  • İçiyorum, seviyorum. Sigara içenlerin de aklı başında bu arada iyiyiz yani biz.

1|1
    0|0
  • Kim içerse içsin nasıl durursa dursun her türlü iğrenç bence net

0|1
    1|0
  • Saygi duyardım herhangi bir ön yargım yok.
    İçen kişi zaten zararlarını da göze almıştır.
    Hem ben de içiyorum ne olmuş? :)

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı saygı duyarım. Bende içiyorum sigara kimseyi ilgilendirmez. Kime nee

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• VALLAHİ ben içiyorum gelen müşterilerimde içiyor öğretmeni olsun doktoru olsun yani bir alışkanlık bu

0|1
    0|0
  • sigara içen kızları daha çekici samimi buluyorum bende sigara içiyorum en son sevgilim sigara içerdi kendimi bulurdum onda

0|1
    0|0
  • kadinin dogasi itibariyle sigara icmelerinden nefret ediyorum... kadinlar narin estetik yaratiklardir o yuzden tasvip etmiyorum

0|1
    0|0
  • İnsanların kendi tercihi ama sağlığa zararlı.

0|1
    0|0
  • Bende sigara iciyorum. Alti ustu bir sigara yani bu kadar buyutmeyin. Sigara icen erkek, sigara icen erkektir. Sigara icen kadin da, sigara icen kadindir bu kadar basit knk 😊

0|0
    0|0
  • adamın dibi hepsi

0|1
    0|0
  • erkek tamam da kızlara gitmiyor

0|0
    0|0
  • İcat edenin de piyasaya süren firmalarında allah belasını versin igrenç kokulu pislik madde

0|0
    0|0
  • Bura da sigara içilmez yazılarının önünde sigara yakıp iki duman cekip söndürme gibi bir hobim var. Cezadan kurtuluyorum.

0|0
    0|0
  • kötü alışkanlık içene zarar veren bir madde

0|0
    0|0
  • Sigara içen bayanlar nedense bana çok itici geliyor

0|0
    0|0
  • yakışana gidiyor yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...