Bilmemek bu kadar ayıp mıydı ya 😂?

Ehehe İngilizcemi geliştirecek pek vaktim olmadı ne yazık ki.
İngilizce pek bilmediğim için az önce bir üye tarafından baya bir aşağılandım.
Ve evet BEN BİLMİYORUM.. Ve bunu söylemekten utanmıyorum. Ve sen o kadar iyiysen. O kadar mükemmelsen bana öğret.
Bunu yapamayacak kadar da sığ bir insan.
Yine de ben kendimle gurur duyuyorum..
-Ciddi cevaplar vermeseniz de olur -😂😂😂

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

• Sen fakir ama gururlu bir genç gibi utanmadan sıkılmadan kendin olup bunu söyleyebilen mükemmel insan. Ya sen sen harikasın o sümüklünün dediklerine ne bakıyosun darkk hangimiz ingilizce konuştuk çılgınlar gibi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben sana ögretiyim nilacak Turkce ögrenmek cinceden zor biz bunu basarmisiz en buyuk zorlugu atlatmisiz gelmisler ingilizcr
    e halkinda azarliyorlar. ismini ver indirelim. Malesef ulkemizde kulturdenmidir neydendir anlamadim ingilizce egitimi kötu olmakla birlikte ders ingilizce olunca sinifin lanet olasica amerikan domuzlari gibi tv den ögrendikleri cumleleri kullanmasiyla bizi guldurmekten derse odaklanamadik. Bizde ingilizce konusulanla dalga geviliedi gulunudu ki eminim heryerde böyöedir bu. Özguven sikintisi olunca kimse ingilizce konusamaz oldu

0|1
    0|0
    • İngilizce öğretmenimiz aslında delinin tekiymiş. O karı yüzünden psikolojim bozuldu. Sorunum buydu 😂

• 😊😊😊 Ben bir ara lisede bizim arkadaslara tekme atan ingilizce hocasi görmustum. Gulmemek elde degil aklima gelince guluyirum halen. 165 boyuyla 185 arkadasima tekme atmasu acayip guldurdu. Birde ciddiydi.

• Bende fransızca ve italyanca bilmiyorum ve bunda utanılacak bir

0|0
    0|0
  • ya şimdi bir whats up bro? demek var bir de gardaşım nabıyon ne var ne yok? demek var. hangisini seçersin o senin zevkin. bende ingilizce bilen birisi olarak tabi ki gardaşım nabıyon ne var ne yok? demek daha eğlenceli ve içten :D ingilizce gibi soğuk bir dil yok en doğrusunu yapmışsın :)

0|0
    0|0
  • Bilmemek değilde gelip burada o kişinin kendini anlatamayacağı bir yerde böyle rahat rahat atıp tutmak gerçekten de ayıp.

0|1
    0|0
    • Yo kendisine sorunun linkini attım sıkıntı yok ^^
      Ben öyle onun gibi söz hakkı tanımayan insan değilim.

• Yazdıklarımı okuyunca beni engellediğini söylediğim anlamınımı çıkarıyorsun? İbretliksin. Cidden bak.

• Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Ayrıca bilmeyenleri aşağılamak çok daha büyük ayıp.

0|0
    0|0
  • Eğitim sistemi gerçekleri :D diploma da yabancı dil ingilizce ama lise1 : I Lise 2: You Lise3 : We Lise4 : They başka şey öğrenmedim :D

0|0
    0|0
  • you wın women

0|0
    0|0
  • Buna mi takildin sen simdi, ingilizce mi ilerlettim ama fazla ilerletmisim s*ktirdi gitti diyemedin mi :D

0|0
    0|0
    • Takılacağım en son konulardan biri aslında bakarsan ^^

• bu tipler 1 liraya ekmek yer 10 liralik gider yapmaya calisirlar, takilacak sorun bile degil zaten de ne bileyim egolar falan euro hesabi artmis yine

• Okudum ama cevap verilecek birşey yok, diğer üye saçmalamış gibi :D ingilizce bilinecek bir terim veya tanım değil, öğrenmek için yıllar gereken birşey :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyomusun :/

0|0
    0|0
  • Belirli kaliplar var onlari ogren temelini olayi anla kelime bilgisi edin ve pratik baska hicbirsey yok

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ingilizce bilmediğin halde kullanıcı adının da ''dark kuin'' olması ayrı bir çelişki tabii :D

0|0
    0|0
  • Nee ingilizce bilmiyor musun? Hemde bunu söylemekten utanmıyorsun öyle mi? Tez kellesi vurula. If you want to learn english you can handle it. Bak ben kendi kendime çözücek gibiyim :p Sende yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma buyunce gecer

0|0
    0|0
  • bunu özelden kendisine yaz

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum 😀

0|0
    0|0
  • tamam :)

0|0
    0|0
    • Birazcık insanlık var mı ^^

• ben var öğrenmek ingilazca aaaa diziler izlemekten sende deneyebilirsin sen de izlemek diziler belki sen var öğrenebilmek ingilazca yeaaa

• Ayip degil uzme tatli canini ☺️

0|0
    0|0
  • Allah'tan İngilizceye doğuştan yeteneğim var ake.

0|0
    0|1
  • Kim la o, söyle ağzını, burnunu dağıtak diycem de gece gece kim uğraşacak ameka.

0|0
    0|0
  • değil tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...