Filmlerle İlgili Oyun Oynayalım Mı?

Hadi herkes en sevdiği filmi anlatsın ben de bilmeye çalışıyım ama çok zor olmasın 😄

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• benim adım alice
    umbrella şirketi için çalışıyorum

her türlü virüs deneylerinin yapıldığı dev yer altı deney tesisi adı da hive
    ben güvenlikten sorumluydum

bir kaza oldu bir virüs kaçtı
    ve herkes öldü
    ama sorun o değildi
    ölüler ölü kalmadı

bil bakalım en sevdiğim film serisini :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• İki çocuk biri ezilen bir kız biride oğlan tanışırlar. Ellerinde bir oyuncak kutu ile oyun oynaya oynaya büyürler. Kutuyu diğerine veren ona emir verir. Büyürler ve aşk başlar. Ama oyunla aşk birbirine öyle karışır ki birbirlerinden ayrılırlar o zulmlü oyun yüzünden :) Seneler geçer geçer ve öyle ya da böyle bir araya gelirler ve çimentonun altında elele tutuşup yok olup giderler :) La Vie en Rose eşliğinde :)

0|0
    0|0
  • Tamam, filmide günlük hayatta bildiğimiz gördüğümüz minik şeyler, aslında bu filmde büyük ve devasa şeyler oluyor. Veee ortalık çok pis karışıyor.

Birde dumanlar etrafı sardıysa ve göz gözü görmüyorsa nasıl kaçarsınız?

Bu filmin adı nedir?

İpucu: (Türkçesi Tek Kelimeli) - (İngilizcesi İki Kelimeli)

0|0
    0|0
  • Adam hayatına önem vermeyenleri yakalıyo, onlara yaşamak ya da ölmek arasında seçim yaptırıyo, tabi bu biraz ne feda edeceğine bağlı kurtulması.
    "Make your choice..."

0|0
    0|0
    • Fight club da da vardı böyle bir sahne

• İzlemediğin belli, yani öyle bir film bir daha yapılmaz, yapılamaz hatta.
      Hastasıyım filmin.

• İzledim testereyi herkes izlemiştir ama neyse sen seviyosan saygı duyarım

• Cok film izleyen biri olarak soru sormicam ama tebrik ededm sonunda yeni biseler bulan biri cikti 😂

0|0
    0|0
    • Soru sor nolurrrrrrrr hadiiiiiii

• Ben hiç de beklemedim bitsin diye pinin yaşamında ve aslında hint filmi değil ve de hint filmi sevmiyosun o yüzden şevkim kırıldı tamam diyorum

• Sonunda 😀

• 2 Kardeş hapishaneden kaçmaya çalışıyolar :D

0|1
    0|0
  • Pakistanlı konuşamayan küçük bir kız çocuğu Hindistan'da kaybolur. Bir adam ailesine geri götürmek için bu çocuğa sahip çıkar. Soy adı Khan adamın :D

0|0
    0|0
  • Adam 1 haftalığına tanrının yerine geçiyor tabii beceremiyor :)

0|0
    0|0
  • Sana ödev veriyorum;Dışarı çık ve tanımadığın bir adamla dövüş!

0|0
    0|0
  • Ya böyle bir teyze var kafası kapalı evde böyle toplanmış 5-6 kişi o teyze ölmüş onun vesikalık fotosuna bakıyorlar duvarda sonra teyze o fotoğraftan çıkıyor gözlerinin altı mor böyle değişik değişik bakıyor etrafa sonra herkes yamuluyor ölüyor :D

0|0
    0|0
    • Türk filmi galiba yani böyle bir senaryo başka ülkede olamaz bilmiyorum çok izlemem türk filmi eğer türk değilse de izlemedim 😄

• Teyze saçma sapan uçup kaçıyor diyorum ya tabi Türk filmi Musallat :D

• Tamam

0|0
    0|0
  • Sonda adam öluyor gemi batiyor

0|0
    0|0
  • Drift, Japonya, Hızlı. :D

0|0
    0|0
  • tim burton

0|0
    0|0
  • hersey bir gay barda baslar, sevgili tecavuze ugrar ve artik intikam kacinilmazdir.

0|0
    0|0
  • Kız oğlanı lanetliyor , elemanın seviştiği herkes evleniyor ama eleman aşık olamıyor.

0|0
    0|0
  • bir tane adam var bu adam dövüşcü ceza evinde biriyle tanışıyor çok yakın arkadaş oluyor ceza evinde adamı öldürüyorlar çıktığında arkadaşın karısını ve çocuğunu buluyor karısına eröin verip sahip olan adamdan intikamını alıyor bil bakıyım :)

0|0
    0|0
  • bir kiralık seri katil var aynı apartmanda ailesi uyuştucu satan bir kız var ve ailesini uyuşturucu mafyası öldürüyor kız bu adama sıgınıyor ve bu adama aşık oluyor küçük kız :) bu filimin adı ne

0|0
    0|0
  • Zorlanırsın☺☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...