Fi ci pi fenomeni hakkinda ne dusunuyorsunuz gencler?

şu an elimde tekinsiz, ressamlar ve kadinlari adli kitaplar var ve birakmama az bir sure kala bir endise sardi bunyemi.

fowles in magus u, palahniuk un gosteri peygamberi listede sirada ama fi ci pi hakkinda olumlu yorumlar duydum. Ne diyorsunuz d&r a dalmali miyim yoksa calm down deyip elimdekilerle mi idare edeyim. Kulturlu suserlarin yardimlarini bekler gozlerinizden operim.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya o kitap tamamen tesadüf eseri karsima çıktı. Başta hiç okumadım sonra namıni ınstagram da falan görünce dedim bir okuyayım. Sonra fi yi okudum ve çok beğendim. Aradığın herseyden var içinde yani toplumsal konular falan olsun. şu an Çİ yi okumaktayim bakalım nasıl ilerliyecek. Okumaya başlayınca hemen bitirmek istiyorsun zaten yani akıcı bir kitap. Ve bu kitapları hemen okumanızı tavsiye ederim😊

0|1
    0|0
    • abartilmis, populer hale getirilmis best seller kafasi degil yani?

• supersin dude

• Eyvallah güzel sohbetti. İyi gecelr arti eig içinde teşekkür edrim🙈

En İyi Erkek Görüşü

• bizim yapamadığımızı sen yap kanka elindekileri bitir önce, herkes bir şeyler üretiyor ve etrafımız tüketilmeden kalabalık yapan şeylerle dolmaya başladı. yarın bir gün rabbim dese şu kitapları aldın okumadan geberdin gittin diye ne hesap veririz :(( ghjfhjfh

1|1
    0|0
    • elimdekiler bitmek uzere kanka. Bitince ne yapayim

• sıkıntıyı kabullenelim artık kanka o fikirdeyim, buna taktım son zamanlarda. evde oturalım bir süre sonra sıkıyor, hadi para harcayalım sıkılıyorsun, paran bitiyor sıkılıyorsun, deniz kenarına gidelim bira içelim 3. den sonra sıkıyor, bugün sıradan bir yemek yerine biraz zahmetli bir şey pişirelim insan bulaşıkları görünce sıkılıyor. sıkılıyorsam bana ne bundan diyorum, dene valla çok güzel oluyor dfghdfghdf
      bu arada bence yazmam bu aralar da belki ilerleyen zamanlarda olur, şimdilik sizlerden görelim bişeyler. sıkılıyorum sdfgsdfgsdf

• cabuk sikiliyoruz. kahretsin. kayip jenerasyonun picleriyiz. kanka

Kızlar Ne Diyor 1

• Ressamlarin geneli gay diye biliyorum ne kadini dude?
    Bence elindekini okuyup beni konuyla ilgili bilgilendirmelisin.

0|0
    0|0
    • ben degilim ama dude. tekinsiz klas kitap. Palahniuk tarzi underground edebiyat seviyorsan eger.

Erkekler Ne Diyor 1

• bence elindekilerle idare et şimdilik fi ci pi nin namını bende duydum ama bekliyorum şu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...