Hristiyanlıkta zina etmek serbest mi?

Bugun siteden birisi Hristiyanlık zina etmenin serbest oldugunu ileri sürdü bende kanıt ne dediğim zaman görmüyor musun dizileri filmleri dedi Bende ona sende görmüyor musun türk dizilerini yerli müslüman dizilerini dedim bu sefer dediği cevap şuydu '' Bak bana akılsız baş insanların eylemini dini bunu emrediyor diye söylemezsin ''
Dİkkat edin kendisi Hristyanlar için diyor ama kendi dinine kabul etmiyor Neyse ben ona zinayı yasaklayan ayetleri atınca da senin bulup öldürecem diyor :)
Zina etmeyeceksin. (Yasa'nın Tekrarı 5:18 )

Zina edenin gözü alaca karanlıktadır, 'Beni kimse görmez diye düşünür, Yüzünü örtüyle gizler.(Eyüp 24:15)

Zina eden adam sağduyudan yoksundur. Yaptıklarıyla kendini yok eder. (Süleyman'ın Özdeyişleri 6:32)

Zina eden kadının yolu da şöyledir: Yer, ağzını siler, Sonra da, 'Suç işlemedim' der. (Süleyman'ın Özdeyişleri 30:20)
Zina eden kimse için her yemek tatlıdır, Ölünceye dek bu işten bıkmaz. SİRAK 23:17
Ne var ki ağızdan çıkan, yürekten kaynaklanır. İnsanı kirleten de budur. Çünkü kötü düşünceler, cinayet, zina, cinsel ahlaksızlık, hırsızlık, yalan tanıklık ve iftira hep yürekten kaynaklanır. İnsanı kirleten bunlardır. Yıkanmamış ellerle yemek yemek insanı kirletmez.» MATTA 15:18-20

Buna ragmen hristiyanlık zinayı emreder diyen var mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Emretmez , Hâşa.

0|1
    0|0
  • zina 3 büyük dinde de haramdır.

0|1
    0|0
  • Hayır serbest değil.

0|1
    0|0
  • Zaten cehennemden hiç çıkmayacaklar. Etsin etmesin farkeden birley yok

0|0
    3|2
    • Bak sen öyle mi olacaz?

• Hristiyan ve Yahudilerin ahiret hayati hakkinda bize yorum yapmak dusmez bu Kuran'dada belirtilmistir.

• ANladım biz ebedi cehenneme gidecez
      siz zina eden agrısız anal seks tarifi alan sevgili yapan müslümanlar kafa uçuran kilise kundaklayanlar cennette memeleri taş gibi sertleşmiş hurilerle yiyişeceksiniz öyle mi?

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...