Sinemalardaki 3 boyutlu gözlük?

Bugün 3 boyutlu sinemada gözlüğü 4 tlye aldım merak ettiğim bunu normal evimde kullanabilir miyim 3d filmde?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin 3d olması gerekir veya 3d ye çeviren media oynatıcılar var. 120 hz monitör gerekir ki Notebook larda 60 hz kullanılır , yani monitörün 3d ready olmalı ki muhtemelen değildir. Bende 120 hz 3d destekli monitör var Nvidia 3d vision 2 destekli (en kalitelisi) ama öyle aman aman Wow dedirtecek birsey yok. Sinemada 3d daha zevkli IMAX denenmeli.
    Sonuç olarak evde 3d zorlu ve masrafli sadece gözlük le olmuyor , zamanında bende çok araştırdım ancak hiç deneyen bilgisi olan yoktu ben deneyimsiz olarak yaptım ama dedigim gibi çook masraflı (benim evimde 3d 1500 tl tuttu mon. + gözlük ) ama kesinlikle değmez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evinde sinema odası varsa evet televizyon da işe yaramaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kullanabilirsin tabi ama ev kullanimi icin olan piyasadaki muadillerinden daha kalitesiz olur. eve 3d televizyon alacak parayi versiysen 40-50 lirayi daha gozden cikar bence. satoda yasayip tuplu televizyon izlemeye benzemesin.

0|0
    0|0
  • Yok o başka.

0|0
    0|0
  • iki çeşit 3d sistem var biri pasif bu sinemada kullanılan gözlük evde ki tv de pasif sistemse olur diğer sistem aktif sistem onda da gözlükler pilli ya da şarzlı sinemadaki gözlük bu sisteme uymaz

0|0
    0|0
  • Hemen yürütmüşler gözlüğü

0|0
    0|0
  • tv ne?

0|0
    0|0
  • En iyisi oculus rift biz ogozluklere uyarli oyun bile yapiyoruz arastir oculus rift sanal gercekcilik gozlugu 3d den binkat iyi

0|0
    0|0
    • Turkiye de olmayan teknolojiye 1200 tl versin diyorsun. Üstüne demo versiyonlar nihai sürüm değil.
      Zibille oyun olmadığı da bir gerçek.

• Aktif tarama yapanları bazılarında kullanabilirsin...

0|0
    0|0
  • He kullan

0|0
    0|0
  • Her filmde kullanamazsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır

0|0
    0|0