Ekşi sözlük üyesi Otisabi'yi okuyup anlayabilen var mı?

Harbiden şöyle bir görüş var bizzat durakta şahit oldum. İnternetteki entelektüel yuvası ekşi vb sözlüklerdir?

Otisabi gibi üyeler çok mu aşmış insanlar? Ya da anlalılmaz olmak için bilerek mi kasıyorlar. Adamın cümlelerini okuyup anlamak ciddi marifet. Bu adam bu birikimi nasıl yapmış diye düşünüyorsunuz.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• O kadar birikimli olsa nette işi ne?

0|0
    1|0
    • İnternette olmayan insan mı var bu devirde? Richard Dawkings de internette vakit geçiriyor, boş adam mı yani?

• @ragnar_lordbrok
      Boş demiyorum ama ünü sadece sanalda durarak kazandıysa boş diyorum

• Adamın kendine göre bir akademik kariyeri de olabilir, biz bunu bilemeyiz (En azından bizzat tanımayanlar).

Otisabi adamın netteki nicki, onun dışında koca bir hayatı daha olduğunu da hesap et.

En İyi Erkek Görüşü

• Otisabi çok dolu bir insan, sözlüğün eski ve ekol yazarlarından, bu birikimi de Kızlar Soruyor gibi sitelerde zaman geçireceğine okuyarak, kendini geliştirerek yapmış birisi.

Ve evet, Otisabi'yi okuyup anlayan var, ben mesela yaklaşık 8 senedir okurum ve anlarım Otisabi'yi.

0|0
    1|0
    • Dolu olduğu konusunda şüphe yok ama çok dolambaçlı yazmıyor mu şimdi. Beni sadece birkaç kişi anlasın diye özellikle kasıyor gibi

• Ha, bir iki entrysini görmüştüm onun, o tez mez ayağına mı ne girmişti, ona buna çatan yazarlardan biraz. Halen aktif.

türkçe karakterle yazınca çıkmadı profillerde.

Çok da matah bir adam değil, sözlüğün akademisyenlerinden. Ona buna çok çatan bir tip ama boş adam da değil.

• Teşekkürler cevabına. Biraz güç savaşı gibi her yerde oluyor

Kızlar Ne Diyor 4

• birikim falan yok sonuçta ekşiciler banyo yaparken usul usul çişi salan insanlar toplulugudur. biz öyle miyiz?

0|0
    0|0
  • Iq 35 olunca bilgisayarı masıl açtın gğzel karşim?

0|0
    0|0
  • link?

0|0
    0|0
  • Çünkü entelektüel olmak bunu gerektirir. Swh.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlayamiyorum bende

0|0
    0|0
  • Herkes kendine bakmiyor milleti elestirip övüyor birakin elin insanini kendinize bakin...

0|0
    0|0
  • Abartılacak biri değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...