Sanal alemdeki entelektüel bolluğu hakkında ne düşüyorsunuz?

Baktığımız zaman internetle birlikte entelektüel sayımız arttı artık neredeyse herkes entelektüel. Herkes edebiyat otoritesi herkes sanat hakkında full donanımlı siyaset desen öyle.
İnternette bilgiye erişmek kolay ve en bilgili nesil içindeyiz bu gerçek. Peki bu bilgi fetişizmi içinde gerçek entelektüeli nasıl ayırt edecez? Yoksa artık herkes kendi çapında entel oldu mu demeli.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendi çapında entel ancak gerçek olanları ayırt etmek kolay. Gerçek enteller kimsenin gözüne sokmaya çalışmaz veya ben biliyorum havasına girmez. Girenler de fazlasıyla bilgili olduğunu zaten tek kelimesiyle belli eder. Burada biliyorum diyenlerin çoğu noktalama işaretlerini bilmezken hiç o havaya girmesinler. Kültür ve sanat kısmında ne derece entel olduklarını görüyoruz zaten. Gerçeklerinin bu sitede 15-20 taneden fazlasının çıkacağını sanmıyorum.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir tarafımla gülerim ben onlara.. kasım kasım kasıyorlar :D

0|0
    0|0
  • sanal alemde herkes olduğu kişi değil genelde olmak istediği kişidir. Bu yüzden bize entel gözüken 10 kişiden en fazla 2 tanesi gerçekten entel olabilir bence.

0|0
    0|0
  • İnsanı belli eden konuşmasına verdiği önemdir

0|0
    0|0
  • Sanal alemde herkes öyle canım ya :D herkes bir havalarda

0|0
    0|0
  • Bence bazıları klavye entellektuelligi yapmakta sadece

0|0
    0|0
  • herkes mal

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayırt etmek zor fakat söylediklerini mantığına göre değerlendirip eleştirebilmek araştırmak lazım. İnternette her önüne gelene inanırsan işin zor. Farklı kaynaklardan da araştırmak lazım.

0|0
    0|0
  • KLAVYEYİ alan enteklektüel oluyor zaten şefim hor görmiceksin

0|0
    0|0
  • İnsanların böyle davranmaları mutluluk verici değil mi sizce de ben bilgi sahibi oldukları için mutluyum (yani en azından öyle varsayıyorum.)

0|0
    0|0
  • Her konu hakkinda bilgisi var ise atip tutuyor dur google dan araştırıp alım olanlardan dir.

0|0
    0|0
  • Kardeş şöyle söylim sana dışarda konulmaya tenezzül etmeyeceğin tipler burada hava yapıyor

0|0
    0|0
  • herkes entel herkes marjinal burada

0|0
    0|0
    • Bu sitede de her konuda bilgili kişiler var her sorunun cevabı var faydalı bir site bazen.

• şekiller ya hııımmınna

0|0
    0|0
Yükleniyor...