Hayatımda Hiç Kitap Okumadım, Bana Kitap Önerebilirmisiniz?

Merhabalar, 19 Senelik Yaşamım Boyunca Kitap Okumadım, Bana Kitap Önerirmisiniz? İlk Kitabım Olacağı İçin Sıkıcı Olmasın Lütfen Başlamadan Bitmesin :D

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendine güzel bir liste oluşturup geç olmadan başla bence okumaya:) Başlangıç olarak daha hafif ama kaliteli eserleri seç.
    Mesela küçük prens olabilir.
    Çocuk kitabı gibi düşünme tekrar tekrar açıp okurum büyüklere masallar tadında. İnternetten de okuyabilirsin.
    Ardından şeker portakalını oku bence, okurken ağlayacağının garantisini veririm:)
    Sonra Hakan Günday kitaplarında geçebilirsin iyi bir başlangıç olur. Az'ı rahat okursun.
    Uçurtma Avcısını okuyabilirsin sonra amin maalouf kitaplarından da okuyabilirsin. Doğunun Limanları kitabını hediye olarak aldım bu hafta güzeldi tavsiye ederim :)
    Eğer gerilim-korku türünde okumak istersen Stephen King okursun.

Bunlardan bir kaç tane okuduktan sonra zaten ne tarz kitaplar sevdiğini anlarsın okumaya devam edersin kendi seçtiğin kitapları.
    Ama hepsinden sonra Yüzyıllık Yalnızlık'ı okumanı tavsiye ederim. Şu ana kadar okuduğum en güzel kitap diyebilirim. :)

Bir de kitaplar pahali oluyor bence yaşadığın yerde mutlaka bir kütüphane vardır, üye olup kitap alırsan öylesi daha kolay olur.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• EROİNLE dans ile başla tavsiyemdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardeşimin hikayesi

0|0
    0|0
  • Wattpad uygulamasinda bizim gibi gençlerin yazdığı bir sürü çok güzel kitap var bakarsan eger özellikle Yabancı, Sonat, 4n1k ve Ölüme fısıldayan adam ı tavsiye ederim 😀

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna diycem ama sen iyisi mi saftrik gregin günlüğünden başla aggajaha

0|0
    0|0
  • Polisiye severmisin bilmiyorum ama Aklından bir sayı tut kitabı çok güzel
    Aynı yıldızın altında
    Uyumsuz
    Kuralsız
    Yandaş
    Bana ikimizi anlat
    Senden önce ben

0|0
    0|0
  • Pucca günlükleri

0|0
    0|0
    • Konusu Ne Peki? Aşk Olsun Biraz Efkar Yapıyımmmmm :D

• Seri şeklinde 5 kıtabı var internet fenomeni bir kadının blogunda yazdığı bir günlüktü kıtap olarak basıldı arkadasım kıtap okumaktan nefret ederdı pucca günlükleri sayesınde kıtap okuma alışkanlıgı oldu şu an kıtap elınden düşmüyo

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer sıkılmak istemiyorsan. Don kişot'u oku süperdir başlangıç olarak :D

0|0
    0|0
  • binbir gece masallarını hafifletilmiş versiyonlarını oku. hem arada güzel erotik hikayelerde var hiç sıkmaz

0|0
    0|0
  • okuma boşver

0|0
    0|0
  • Bozkurtlar - Hüseyin nihai arsız
    Çok sürükleyici coşkulu bir anlatım.

0|0
    0|0
  • Siyah kan adli kitabi oku. Zorlanmadan okursun. Zevkli kitap.

0|0
    0|0
  • ben de okumadım. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...