Film önerirsiii?

Arkadaşlartür farketmez sadece beni içineçekecek şaşırtacak bir film izlemek istiyorum

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Bu Çifti Rabb Birleştirdi), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), *Om Shanti Om, *Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), *Devdas, *Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes (Memleket), *One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Swades (Vatan), Karan Arjun, Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber (Billu Berber), Dulha Mil Gaya (Damat Bulundu), Ram Jaane, *Dil Se (Kalpten Gelen)
    Bunların hepsi ve sayamadığım onlarcası beni şaşırtmıştı 😃 Şaşırmak için yanına yıldız koyduklarımla başlayabilirsin 😄 bir de yeni çıkan Bajrangi Bhaijaan var, onu da kesin izle 😊 Mesajını bekliyo olucam 😉 😃
    http://i.hizliresim.com/J4293n.jpg

0|1
    0|0
    • @eSeReK ey güzel insan sen ne güzel yazmışsında gerizekalı tşkr bile etmemiş yazıklar olsun böyle insanlığa ama ben izlerim yaar boşa yazmadın yani :)

• Shah'ın bütün filmleri bitti yaar 😄 Konuk oyuncu oldukları da dahil 😃 Ne filmdi bee 😍 @PComfort

• onu bilirim yaar sadece hatırlattım diyelim :) @eSeReK

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 Idiots
    Taare Zameen Par
    PK
    Bin-jip
    Notebook
    Ghost
    The Ugly Truth
    The Vow
    For a Good Time, Call
    Forgetting Sarah Marshall
    Kedi Özledi
    Sadece Sen
    Endless Love
    Su ve Ateş
    Vazgeçmem Senden
    Never Been Kissed
    Notting Hill
    Cast Away
    Before We Go
    Love Me If You Dare
    Ruby Sparks
    The Other Woman

0|0
    0|0
  • Sanal Hayatlar

Kayıp Kız

Evdeki Düşman

Sihirbaz

Öteki Kadın

0|0
    0|0
  • interstaller izlemediysen fizik zorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Lost girl

0|0
    0|0
  • Total Reccal (gerçeğe çağrı )
    Soğuk ölüm
    Kimlik
    1408

0|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir'e bak

0|0
    0|0
  • Ek vallian. İzle sonra bana salya sümük ve şok bir şekilde teşekkür et.

Emin ol neyin nerde kim olduğunu bilmeyeceksin.

1|0
    0|0
  • Sına ama yabancı olanı türk olanı değil.

0|0
    0|0
  • sevginin gücü leon

0|1
    0|0
  • O zaman i origins

0|0
    0|0
Yükleniyor...