Şarkılar bana işlemezdi ama ağlatır oldu.

arkadaşlar şarkılardan etkilenmezdim ama şu son 1 2 ay içerisinde yaşadıklarımdan sonra çoğu şarkılar beni çocuk gibi ağlatır oldu . sigara ve alkolüm yok ama böyle oldukça onları da kullanmak istiyorum ama kullanmıyorum. kafama sıkasım var . sevgilimle aram kötü sayılmaz ama buluşmaya görüşmeye çağırıyorum bakarız izin alırsam gelirim diyor . oysaki o beni çağırsaydı bırakın izin almayı evden kaçarda giderdim o derece seviyorum ama onun böyle yapması bile beni yıpratıyor . aslında ne ediyorsam kendime ediyorum ama çok kötü durumdayım yardım edin . geceleri çok ağlıyor . bu yaşıma gelmişim çocuk gibi davranıyorum

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Ne bir kadın ne de bir erkeğin size bu şekilde eziyet etmesine izin vermeyin , sana yazık tabi kimseye birşey olmuyor .Herşeyi oluruna bırak ağlamanın üzülmenin faydası yok biraz rahat ol ne yapsan faydasız olacakla öleceğin önüne geçemezsin ..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• abi senin çözümün ismail yk :)) kızı da zamana bırak bağlandıkça değişir biraz da özlet kendi bahane bulup gelcektir yani sürekli sen çağırma buluşmaya

0|0
    0|0
  • hayatında seni üzen insanları çıkar sevgilim diyorsun o bile üzüyor seni kendine yazık etme sadece olan sana olur kimse düşünmez seni bir arkadaş tavsiyesi diyelim hepsi geçiyor zamanla ama olan sana olmuş oluyor kendine dikkat et

0|0
    0|0
    • ayrılmayı istiyorum ama ciddiyiz yani annesi babası tanıyor beni . yüzük takmayı da düşünüyorum ama böyle yaptıkça da ayrılmak istiyorum

• olur öyle bazen

iyi uçuşlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak güzel kardeşim.. Kadınların üzerine çok düşersen bunaltabilirsin. Aynı şeyleri yaşadığım için söylüyorum. Birazda sen sallama. Türkçe şarkılar dinleme sakın. İlgi bekliyorsun fakat görmüyorsun. Hele bunun için intiharı falan düşünmek aptallıktan başka bir şey değil. Kendine gel toplan ve onunla konuşmayı dene. Konuşarak çözemezsen de sende ilgini azalt ve bekle. Kafasındaki seni iyice çözmeye çalış. Hayatta her şey gelip geçici. Tüm dünyaları verebileceğim bir insan bana 3 senenin sonunda pat diye seni artık sevmiyorum dedi. İlk başta çok koydu fakat sonra dedimki hayatta önemli olan tek şey BENİM. O yüzden kafanı başka şeylerle biraz meşgul et ve dediğim gibi akıllıca mantıklıca git konuş. Allah yardımcın olsun.

0|1
    0|0
    • amin . cok sagol yorumun bana yardımcı oldu .

• Bütün anlatıcaklarımı abim özetlemiş Keyif bozan şeyler dinleme kardeşim AÇ Rnb dinle iyi geliyor bak .)

• Kullanma dostum boşver. Bir ara ben de o hallerdeydim :) arabeskten uzak dur bence :)

0|0
    0|0
    • arabesk derken bende arabesk şarkı sevdası orta okul zamanından geliyor 12 13 yaşlarındaydım annem selahattin özdemir dinlerdi . bende ondan alıştım sonra ne kadar arabesk şarkıcı varsa dinler oldum şu an metin ışık - hasret koydum adını , dinliyorum . gözlerimden yaşlar akıyor ama dertlerimi bir bilseniz dersiniz ki ulan buna mı ağlıyorsun ama napalım işte mizacımız gereği

• İşte ciddi ciddi diyorum ben de arabeskten uzak durun diye :) Benim de annem babam arabesk dinlemeyi sever eski insan diye tabir ettiğimiz yaşı 40-50 nin üzerinde insanlar sanat müziği ve arabeski çok severler genellikle. Ben de bir ara başlamayı düşünmüştüm içkiye de arkadaş mani oldu. İyi ki mani olmuş. Endüstri meslekte okumak ve 4 sene boyunca içki sigara kullanmamak :) sınıfta 5 kişi yoktur böyle :) Başlama o alışkanlıklara sen koru kendini :)

Yükleniyor...