Ya su game of thrones cok sıkıcı degıl mı 2. sezondayım bayılıcam artık herkes cok guzel dedı?

siyaset filmi gibi resmen bir grup adam konusup duruyor falan filan film boyle gecıyor 2. sezonun 3. bölümündeyim cok sıkıcı yaaa ne zaman canlanacak film final de mi acaba

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bencede öyle.
    ejderha ejderha diye seyrettim ama dayanamadım.

1|0
    0|0
    • ohh be anlayan biri cıktı sonunda... daha bende o da cıkmadı cok sıkıcı yaa bayıyor insanı

• neyse izlesinler

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 10

• Dizi gelmiş geçmiş en iyi dizilerden yahu:)
    Ancak herkes anlayamaz yani:)

1|1
    1|0
  • Bu yaşıma kadar izlediğim en mükemmel dizi

0|0
    1|0
  • Genelde ilk sezonlari diyaloglardan bogucu hale gelmistir. Zaten yilda on bolum cekiyorlar son iki bolumleri disinda hep boyledir... Gerci bu kural son sezonunda da degismedi.. Anliyacagin adrenalin son bolumlerde yukseliyor.

0|0
    0|0
  • ablacım dizinin 1. sezonunda başlıyo atraksiyon sen gelmiş hala ne zaman canlanacak diyosun

0|0
    0|0
  • Sen izleme olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • Elindeki pc'yi yavaşça yere bırak ve hemen uzaklaş oradan yoksa çarpılabilirsin :D

1|0
    0|0
  • Ben ilk bölümde bıraktım

0|0
    0|0
  • seni cersei ye söylersem seni zindanda atar mk? neyin peşindesin? :D

0|0
    0|0
    • hahah o kadar cok karakter varkı takıp edemıyorum cersei kım yaa :D

• Ergen dizisi çünkü ondan güzel diyolar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes anlamayabilir tabi en kaliteli dizilerden biri bence daha karakterleri takip edemediğini söylemişsin dikkatli izle sende anlarsın belki

0|0
    1|1
  • Sizin gibi beklenti manyaklarinida bir turlu anlamiyorum. Yahu adam basrol dedigimiz bir cok insani oldurdu ve gizli aciga cikmamis bir suru sir var daha ne bekliyorsunuz? Herkes ovuyor ergen dizisi diyorsunuzda siz zevksiz olmayasiniz?

0|0
    1|0
    • sanane be ne saldırıyorsun manyak mısın nesin hadi işine bas git.

• Her sezonun finali iyi diyorlar, bütün olaylar finallerde oluyormuş...

0|0
    0|0
    • o zaman finallere bakalım :/ yok yaa sıkıcı

Yükleniyor...