Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam mı ?

California
Arkadaşlar ya 19'uma giricem neredeyse ama ben bu yaşıma gelene kadar hep 18ime geleyim buraya katılıcam falan diyordum şimdi 19uma geliyorum ama tabiri caizse "Yemiyo :D" Formu doldururken bile bi heyecan olmuyor değil, napsam netsem ya :D Bi fikir verin :)
Güncellemeler
+1 yıl
Ya "Kabul ediliceksin ya hemen (!)" gibisinden yorumları bırakın arkadaşım. Burada bir varsayım var, doldurum şimdi çıkmicak diye ya çıkarsa ? Ya çıkarsayı hesaplayın. Boş yorum yapmayı bırakın allasen ya.
Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam mı ?