Kim Milyoner Olmak İster'e katılsam mı ?

Arkadaşlar ya 19'uma giricem neredeyse ama ben bu yaşıma gelene kadar hep 18ime geleyim buraya katılıcam falan diyordum şimdi 19uma geliyorum ama tabiri caizse "Yemiyo :D" Formu doldururken bile bi heyecan olmuyor değil, napsam netsem ya :D Bi fikir verin :)

Güncellemeler:
Ya "Kabul ediliceksin ya hemen (!)" gibisinden yorumları bırakın arkadaşım. Burada bir varsayım var, doldurum şimdi çıkmicak diye ya çıkarsa ? Ya çıkarsayı hesaplayın. Boş yorum yapmayı bırakın allasen ya.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• evet onlar da seni bekliyormuş zaten hemen katıl başvur.

0|0
    0|1
  • katııııııııııııııııııııııııllll ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • katıl da alıcaklar mı

0|0
    0|0
  • ee katıl cesaretın varsa

0|0
    0|0
    • Deli cesaretim vardır ama ne zaman geleceği belli olmuyor :D

• Evet :D Kadın geçen güün tekrar çıktı yılbaşında kendisi de söyledi 1 aydır konuşuluyorum aptal diye dedi :D

• Ilk sorularda bile joker haklarını kullananlar var antin kuntın basit sorulara komik yanlış cevaplar. Seçilerek mi kura ile mi gidiliyo bilmiyorum fakat Pek seçinti olamayacak tipler de orda. Bence dene kesinlikle ;-) bi zarari yok

0|0
    0|0
    • Mulakat gibi bir şeye çağrılıyormuşsun ondan sonra orada da seni küçük test gibi bir şey yapıyorlarmış sonra o test gibi şeyin sonucundan çağırıyorlarmış sanırım :)

• Ok :) deneee .p

• Git bence en az 1.000 lira garanti. Daha ne?

0|0
    0|0
    • Doğru hem joker falan fistan 15.000 garanti oluyor da bir de ilk soruda elenenler var ya o çok korkunç :D

• Kimden korkuyosun ve niye çekiniyosun bende katılıcam şu üni. bitince..

0|0
    0|0
  • katillllllllll ve KS´ada selam yollamayi unutma pls :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen formu doldurunca onlar da hemen kabul etcekti

0|0
    0|1
  • Valla forma bende göz gezdirdim özgüvensizin biriyim :D ama cidden ben kabul edilsem kalp krizinden ölürdüm :D

0|0
    0|0
    • Hahahaah işte ben öyle bir adamım ki o anki ruh halim nasılsa ona bağlı. Ya o gün seçilsem bile gitmem ya da seçilsem normal bişi gibi giderim. Yani azıcık heyecan var falan olmaz bende ya heyecandan ölürüm yada hiç heyecan olmaz :D

• Yok ya beni yemeyeceğini fark ettim :D ama gidincede alırım 1 milyonu :D

• Ashdjkasd :D

• o heycanla ilk soruda elenirsin aldığın takım elbisesinin parasını bile çıkaramazsın :D

0|0
    0|0
    • Kim demiş takım elbise alıcam diye :D Yol paramı versinler yiter :D

• yok parasını verirler ya o kadar vicdansız değillerdir :D senin heyecan varmış yine ben girsem yemek sorusu çıkar tak tak apışıp kalırım :(

• sakdasda :D

Yükleniyor...