Zarif Şarkı Arıyorum?

Zarif müziği olan (keman piyano vs olsun) zarif sözleri olan zarif bir kadının söylediği şarkı arıyorum bilen var mı?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Vals dinleye bilirsin sadece piyano harika bir karşı hele mabel matiz şarı yaptı o valsla ama sen sadece piyanosunu dinle ya da 4hours yaz ilk çıkan şarkıyı dinle 4 saat boyunca sakin enstürümanlar bende çok seviyorum sakin enstürümanları.

0|0
    0|0
    • Bakacağım hemen, bu tür şarkılar huzur veriyor bana

• çok güzel şarkılar ruhu rahatlatıyor teşekürler.

• Rica ederim beğenmene sevindim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkçe önereyim ben de bir tane :) Gerçi kadın demişsiniz ama belki hoşunuza gider. Yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek çok yumuşak içe dokunan bir şarkı, mehmet celal versiyonundan bahsediyorum.

Dance me to The end of Love'ı tavsiye etmişler, The Civil Wars versiyonu da çok güzel bu şarkının daha yumuşak.
    Bir de yine Civil Warsdan 'Dust to Dust' var mutlaka dinlemenizi tavsiye ederim.

Brindarım da çok güzel bir şarkı kürtçe ya da Zazaca olması lazım. Bunu da tavsiye ediyorum:)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler bakıyorum hemen :)

• sözlerinden bir başkaldırı sezebilirsin ama bunu çok "zarif" bir şekilde yapıyor bence
    tori amos- crucify (klibiyle birlikte tüketiniz)

1|0
    0|0
  • Nancy Sinatra - Bang bang bir de erkek solist ama Leonard Cohen - Dance me to the end of love dinlemenizi tavsiye ederim. Önceden uyarayım çok eski şarkılardır :) eski şarkılara karşı antipatiniz varsa ikisini de dinlemeyin boşverin:)

0|0
    0|0
    • Eski şarkıları çok severim indiriyorum hemen çok teşekkür ederim :)

• papatya gibisin beyaaz ve incee..

0|0
    0|0
    • ben senden cevap beklıyorum sen yorumdasın teşekkür edr çok nazıksın

Yükleniyor...