Kapat

Güzel bir film önerir misiniz ?

Torrenten indirip izleyebileceğim şöyle güzel,etkileyici iyi bir film tavsiye eder misiniz ?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Trıple Dog - Kontes - John Tucker Ölmeli - Cennetimden bakarken- Adı çıkmış bunun dışında Emme Stone nun oynadığı bir film vardı çılgın aptal aşık onuda izleyebilirsin. Mükemmeldir. En sevdiğim filmler bunlar.

İzle bunları süperdir. =) Bende Button u izlim merak ettim :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• izlemediyseniz eğer

Benjamin button tuhaf hikayesi

brad pitt nasıl bir adamdır ona da akıl sır erdiremiyorum. şarap gibi maşallah.uzun fakat bitiminde insana haz veren bir film. filmin bana göre en en'lerindendir.konusu, oyuncuları ile taktiri şayan bir film olup, ''aşkı en güzel anlatan filmler'' kategorisine girebilecek olan filmlerdendir.

Otel RUANDA

oscar almamış en iyi filmler listesi yapılsa, o listeye kafadan ilk üçten girmesi gereken, don cheadleın uygulamalı oyunculuk dersi verdiği 2004 yapımı muazzam film.izledikten sonra insanlıktan soğumamanın elde olmadığı film. olayların duygu sömürüsü yapmadan anlatılmış olması artısıdır.

0|1
    0|0
    • Benjamini izledim zira nikimden de anlayabilirsin :)) Hotel ruanda şu an elimde ne tesadüf gerçekten güzel film yani izliyim o zaman gerçi şu ara karamsarlık değil de daha moralli bir film olsa daha iyi olur. Teşekkürler

• dikkat etmedim kullanmış olduğunuz rumuza pardon...

Cİnderalleman...russell crowe...irlandalı bir böksörün gerçek hayat hikayesidir..,boks filmi diye ön yargılı yaklaşma...insanı oturduğu koltuktan alıp ringe çıkaran film.

• 21 (Black Jack .. )

0|1
    0|0
  • harry potter olabilir :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...