• Sor
  • Bence

Cem Yılmaz Fundamentals en komik espriler neler?

İzleyenler varsa en akılda kalan komik esprileri alalım :) Cem Yılmaz Fundamentals en komik espriler neler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İzledim.Kakabüs reklamı güzeldi :D

• ben de en çok onda güldüm :)

• fragmanı seslendiren adamın adı neydi

• Fragman ?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 21

• Güzeldi ama kabul edelim ki eski Cem Yılmaz değildi. Hani şu efsane herkesin ağzına sakız olan replikler yoktu. Gösteri sonuna kadar eskisi gibi bomba gelsin diye bekledik yok.. Biraz da gülmeye şartlanmış olmasak çok gülmeyecektik. Arkadaş grubuyla izledik, sonunda herkes böyle düşünmüş.

• Güzel diyebileceklerim: Bunuu tut teknolojisi, kakabüs, little little on the middle.

• spoiler vermeyin olum hiç bi heyecanı kalmıyor :o

• Graham gece gece icat çıkarmaaa..Birde şu espiriye çok bayıldım.. Sigara içmenin cezası 69... ( Yanında TL yok.. )

• Bi tabutu aç bakalım adam ölmüş mü =)

• Bilezik var mı ?

• -Graham akşam akşam icat çıkarma hadi kak yat :D kimle konuşuyonn sen :D iyiydi hepsi ya

• kakabüss işte şimdi sıçtınız ya da kaka buss götunuz götumuzdür

• Adını değiştirdim; ''Belden aşağı diye çok tepki geliyodu, diz üstü yaptım" yine aynı yere denk geliyo merak etmeyin :)

• graham güzeldi

• everything little little on the middle

• 17 yaşında İstanbul'un bir ucundan diğerine kız arkadaşını eve bıraktığın zamanlarınızı düşünün. Rami'de oturuyorsun kızı Tuzla'ya eve bırakıyorsun. Bunlar hiç beyinle verilmiş kararlara benziyor mu ? hahahhaha

• Çük muhabbeti =)) kediyi çağırıyor ya =)))

• Salata tabağı,"onların gel giti varda bizim sadece git gelimiz mi var" bunlar örnekler ama Cem Yılmaz'dan bahsediyoruz adam işinin ustası gidin izleyin derim başkasının anlatması size yetmez ;)

• -çocuk yapmak iki kişiyle olan bi eylemdir.tek kişiyle olmuyor.denedim.hemen ölüyor. :))

• En iyilerinden biri kndi başıma çocuk yapmayı denedim muhabbetiydi :D

• en son kısımda kendini aştı içene bilezk cenaze kalktı falan filan oralar ii di

• İzlemedim Tavsiye Edermisin ?

• kesinlikle git.. bana göre en iyi gösterisi buydu:)

• everything ... everything ?

• everything little little into the middle :D

• yok onun bi oncesi hani bu demis asciya everything oda sorara gibi tekraralamis everything mi der gibi :D

• anlatmayın laaaynn daha izlemedik

• Canlı izledim daha önce.Ya toblerone u yiyecem ya da abimin cocuklar Avrupada okuyacaklar muhabbeti iyiydi.

• İzledim ama anlatamam arkadas ben yapınca b. oluyor ayrıca yazılmaması daha iyi azc para verip sinemada izlesinler adamın hakkını vermek lazım

• Bu arada cok iyiydi belirteyim dedim

Yükleniyor...