Arkadaşlar kitap okumayı seven yardımcı olacak arkadaşları arıyorum :) ?

Arkadaşlar 21 yaşındayım şiir, senaryo tarzı yazılar yazıyorum şiir yazarken sorun olmuyor ama senaryolarım bir yerde tıkanmaya başldı. Biraz artaştırma yaptım hikaye,öykü, roman tarzı kaliteli kitaplar akışı arttıracaktır deniyor lüten göz önünde bulunan kitapları önermeyin inanın çok fazla okudum romanlarda. Büyükler için özel yazılmıış hikaye ve romanlar biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• cennetin rengini okumanı tavsiye ediyorum
    eminim ki ilham perini orada bulacaksın...

0|1
    0|0
    • hocam filmini izledim :) Mecid Mecidi iran filmerini izlerken bulduğum başarılı bir yönetmen :) teşekkür ederim dediğin gibi gerçekten kaliteli bir ürün.

• Eyvallah sana da kolay gelsin başarılar :))

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Roman:Carmen Laforet-Hiç, Hikaye:Merhaba Sam Krasmer :)

0|1
    0|0
  • Hangi konuda kitap?

0|1
    0|0
    • konu fark etmez nasıl desem senaryo yazarken akışım kesiliyor artık o akışı arttırmam gerek. şiir tarzında istemiyorum sadece roman hikaye öykü olsun konusu fark etmez

• tutunamayanlar ve masumiyet müzesini okudum :) Ahmet Ümit kitaplarına bakacam teşekkür ederim :)

• Rica ederim 😊

• Agata kristinin '10 küçük zenci' romanını okuyorum. iyi eser çıkmış olmalı

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim konusu güzelmiş baktım şimdi internetten en kısa zamanda okuyacağım kitaplar arasında.

• ben kendi hayatımı anlatıyorum. hani burnu bktan çıkmyan eglenceli insanlar olur ya.. öyleyim işte ben okumak istersen...
    biakrebinhayati. blogspot. com

0|0
    0|0
    • Okurum ilgimi çeker hemde , geçenlerde birisi daha hayatını anlattı onun hayatını da senaryolaştırmaya çalışıyoruz bakalım senden de çıkar belki böyle bir şey :)

• yorumlarını bekliyorum :) :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...