Ben affleck'in batman rolünün üstesinden geleceğine inanıyormusunuz?

kesinlikle christian bale'i geçeceğini düşünmüyorum. Ben affleck kötü bir oyuncu , başarılı bir yönetmen ve senarist ancak the dark knight rises'i geçeceğini hiçbir şekilde düşünmüyorum. Nolan'ın üstüne bir 20 sene beklemek gerekiyordu bence.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Christian Bale ile oluşturulan seri bence en iyi Batman serisiydi.
    Ben Affleck de iyi bir oyuncu;anacak bu kadar güçlü bir kurgu ve Nolan'ın sinema anlayışıyla baş etmesi çok güç olacak. Lakin bekleyip görelim derim ben...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ön yargılı olmak istemem ama nedir bu her tutan filmi ısıtıp ısıtıp karşımıza koyuyorlar. Yani zirvede bırakın yebi karakterler üretin demi ama?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ah bale ahh... Ama affleck e vermişler işte. Joker gayet uygun. Ama Christian reisin oynamaması üzücü oldu. Önyargılı olmamak gerekir, çekilsin izleyelim bakarız.

1|0
    0|0
  • sneınle aynı fıkırdeyım Ben affleck bana göre kötü oyuncu değil ama bunu kaldırabıleceıgnı dusunmuyorum

1|0
    0|0
  • Fiziksel olarak fazlasıyla yakışmış, zira bale çizgi roman batmanine göre biraz zayıf kalıyordu ama oyunculuğu muhteşemdi ve gerçekten o güçlü batman imajını iyi yansıtıyordu affleck fragmanlarda gördüğüm kadarıyla sanki yeni batman olmuş tavırlarında... Bilmiyorum filmi izleyince göreceğiz. Bence üstesinden gelecek kalitede bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • o değilde dc de marvel gibi devam filmleriyle gidip adelet ligine film çekerken afflec fena patlayacak bence

0|0
    0|0
  • dark knight serisi gerçek dünyaya uyarlanmış, fantastik konulardan olabildiğine arındırılmış bir yapım. temel batman olsada geçtiği evren çok farklı. iki filmi ve oyunculukları karşılaştırmak da yersiz olur. fragmanda görüldüğü kadarıyla da bence ben affleck kurtarmış.

0|0
    0|0
    • bence kurtarmamış diye düşünüyorum. Oyunculugunu hiç beğenmediğim biri. Ne kadar iyi yarı birini desteklesemde ben kötü bir tercih bana göre

• o anarşist bir jokerdi. Jared'in oynucağı psikopat rolünde

• zevkler renkler diyelim o zaman.

• batman için en iyi karekter ilkiydi 80 lerdeki şeytan gibi bakan zengin olduğu kötülüğe karşı duracak bir imajı vardı şimdikiler biraz traş

0|0
    0|0
  • yok ya o adamı zaten sevmem birde batman rolünü kaldıracak karakter yok ondan ağırlık yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaaa heath ledger bile öldü balenin yerine kim gelirse gelsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...