Sitede ki Whatsapp, Facebook ve diger baska iletisim aglari sorunsali?

Sinema bekleme salonun da kitap okuyorken calisan kizlardan biri "Ne okuyorsunuz?" diye yanima yaklasti ve sohbet etmeye basladik.
Sonra ona pdf kitaplarin oldugu bir siteyi onermek icin "Telefonun da internet var mi"diyecekken siteyi acip * kullanilanlarina eklemek icin "Telefonunu versene"dedim.
Direkt verdigi cevap suydu."Evdekiler kizar numarami veremem"
Okadar salakca geldi ki kendimi tutamadim. Sen gerizekali misin banane numarandan ya? Diye verip veristirmeye baslad sonra ozur diledi defolup gitti.

Ayni gerizekalilar buralarda da varlar. Kizla dakikalarca konusuyor, tanisiyor bir paylasim icine giriyorsun, site disinda bir plartform onerdigin de "Seni tanimiyorum ki?"beyinsizligine donusuyoru.

Bu turk kizlari gitsin yerine kim olursa olsun gelsin diyen kac kisiyiz elleri ve hikayeleri gorelim lutfen beyler.

Güncellemeler:
Özel yazişmalarda butun kizlar ilahiyat fakultesi mezunu sanirsiniz,
Selam diye baslamaniza "Bak sapik supuk konusacaksan" diye onermelerle girizgah yaparlar,
Peki bu akla hayale gelmeyen seks muhabbetlerini soran kizlar kim birader? Paralel evrende ki kizlarsoruyor sitesinden mi kaynak yapiyorlar buraya.
Cook iki yuzlusunuz kizlare yuregim sizlar..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Tabi tanımadığın kişiye

0|0
    0|0
    • Benimle evlen gibi bir cümle ile yaklasırsan , ileriletmez senle onlan konusmasını

• Iyi denemeydi ehehehe ama yemediler :P

En İyi Erkek Görüşü

• Arkandayım.

0|1
    0|0
    • Sende onlardan birisin yani, sitede ki en donanimli kisilerden biriyim. Biri benden veto yemisse onun zekasi, ve akil sagligindan suphe duyulabilir bayan evli mutlu cocuklu :)

• Nasıl ve nerden çıkıyım

• Icinde bulundugun durumu terk et. Terk et len..! Ehehehe

Kızlar Ne Diyor 1

• numarasını vermeye layık bulmamıştır seni ;)

0|0
    0|1
    • Sende onlardan birisin yani, sitede ki en donanimli kisilerden biriyim. Biri benden veto yemisse onun zekasi, ve akil sagligindan suphe duyulabilir bayan evli mutlu cocuklu :)

• :D görsen kız kurusu dermisin ona bak sen ;) ben teşekkür ederim kabalığın için eksik olma cahil filozoff

• Neyini gorup napicaz seni ya, iste her erkegi etiniz pesinde kosturuyor saniyorsunuz.
      Bende bir kadin da etin pesindeyim evet ama su sende olmayan kafanin icinde ki et.

Bosa aramaa yok orda biseyyy.(Beni gorsenmis, seni beni gorsen kac gun uykularin kacar acaba)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben derim

0|0
    0|0
    • Olum ne garip cevaplar veriyorsunuz len..

Yükleniyor...