Nasıl arkadaşlar?

https://hizliresim.com/VLanGB detay detay detayyyyyyyy detayyyy detayyyy detayyy

Güncellemeler:
Teşekkür ederim bemde :D

0|0
922

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Göremeyenler için;
    http://i.hizliresim.com/VLanGB.jpg
    hoş olmuş.

1|0
    0|0
  • Başarılı

1|0
    0|0
  • Çok hoş olmuş çizime yeteneğim olmadığından hep kıskanmışımdır çizim yapan insanları sadece burnun sol tarafındaki mavilik biraz gözü yoruyor olsun yinede beğendim kalemine eline sağlık.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için. Çok doğru bir eleştiri :)

• ya bu siteyi aktif olarak kullanmıyorum işte şu an telefonum garantide mecburiyetten vakit geçsin diye buralardayım :) bakalım denk gelirse o zamana kadar artık :)

• Resmi biraz daha yakından çekseydin telefona arka plan yapacaktım. Harika olmuş, eline sağlık.

1|0
    0|0
  • çok yeteneklisin...

1|0
    0|0
  • çok sanatsal

1|0
    0|0
  • Güzelim kızı palyaçoya çevirmişsin :)

0|0
    1|0
    • O senin düşüncen. Ama bende özel kurslara gitmiyorum. Usta da diğilim. Okuldan gördüğüm kadarıyla yapabiliyorum.

• Yahu kızın suratını mahvetmişsin. Kaşının üzerini sarıya boyamışsın :) Rezalet resmen palyaçodan farkı yok, Al bir palyaço resmini karşılaştır bak yani :) emeğe saygısızlık diyen sensin, sen başlattın durup dururken neden parlayayım. Laf çakıp kaçma peşindesin. Nasıl konuşacağım hakkında da senden icazet alacak değilim. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Buna rağmen emeğine sağlık dedim sanat sanattır dedim Allahtan belanı mı arıyorsun behey gafil!

• Behey gafilmiş. Kelimelerinize dikkat edin lütfen. Size diyorum ki orjinalinde renkler böyleydi kendi bir şeyimden çıkartmadım herhalde o renkleri.

• Marilyn Monroe mu o?

1|0
    0|0
  • eline emeğine sağlık

1|0
    0|0
  • Harikasın güzel yapıyosun

1|0
    0|0
  • süper nasıl yaptın ya

1|0
    0|0
  • eline sağlık ama tonlar sanki biraz fala gibi olmuş

0|0
    0|0
    • Tonlar öyleydi. Bende ilk fazla düşündüm ama yapıcak bişey yok. Orjinal resmi değiştirmek istemedim :)

• parasını vereyim benide çiz

0|0
    0|0
  • çalışarak daha başarılı olursun.

0|0
    0|0
  • Sen bu siteye fazlasın

0|0
    0|0
  • dayak mı yemiş

0|0
    0|0
  • beğenmedim :(

0|0
    0|0
    • Sorun değil. Beğenmen için paylaşmadım zaten. Hatalarımı öğrenmek ve daha iyisini yapabilmek için paylaştım.

• Kırdıysam özür dilerim , umarım ilerde daha çok başarılı olursun

• Teşekkür ederim

• @khûrel güzel resim yapıyor ikizi varsa olur mu?

0|0
    0|0
  • Güzelsin

0|0
    0|0
    • Ben güzellik sormadım beyfendi. Ben size resmi sordum...

• Senden iş cikmaz olmamis

0|0
    1|0
    • Gel sen yap canım yapabiliyorsan.

• Tamam bagirma alirm ayagimin altina

• Ezik durumuna düşünce gizlersin tabii kendini. Ha bir de aklıma gelmişken... Çüzilen bir resme foto denmez. Ne kadar ilgisiz olduğun ortaya çıktı. Şimdi terket burayı.

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...